Erre varrjál gombot ! /keresem a cérnát/

Szervereim üzemeltetéséhez hozzáértő Rendszergazdát keresek:





Platformok, Debian, Gento, Windows 2008.











Valamint keresek cikkírókat és hírszerkesztőket az alábbi kategóriákban :





Horoszkóp, Női Magazin, Férfi Magazin, Magyar színészek,





TV. sztárok, Zenekatalógus, Szoftverek, Sport, Hollywood, Napi hírek, Filmsztárok, Filmkritika, Állásajánlatok, Link katalógus, Társkeresés, Receptek, Kuponok, Szállások, Nyaralás stb. hogy csak a főbb kategóriákat említsem.











Oldalak karbantartásához adminisztrátorokat és moderátorokat valamint részleges fordítások ellátására német és angol nyelv középfokú tudásával rendelkező embereket keresek.











Főbb CMS rendszerek ismerete előny, de nem követelmény, mert betaníás biztosított. Megbízásos, eseti vagy állandó munkalehetőség. Fontos a személyes találkozás!! Találkozás után távmunkában otthonról végezhető.











Ami biztosan kell: smile.gif




  • Számítógép




  • Internetkapcsolat




  • Skype




  • És nagyon sok akarat smile.gif











    Ami biztos nem kell: :smiley:




  • Szakirányú végzetség











    Ha felvarrtad a gombot várom bemutatkozó leveled az alábbi mail címen, telefon és skype cím megadásával karrier(kukac)kozpontban.hu

Ezek nekem megvannak:









Quote:

- Számítógép


- Internetkapcsolat


- Skype


- És nagyon sok akarat








Ez meg nincs:


Quote:

- Szakirányú végzetség








Tehát, eddig a feltételeknek 100%-ban megfelelek. Már csak találkoznunk kell. :) :)

Úgy legyen ha érdekel… smile.gif

Mail ment ám.

szervusz,





Sajnos nem tudtam elküldeni a mail-t, nyilván a [kukac]-ot kicseréltem @-re, Mailer Daemon -os hibával tért vissza. Kérlek, keress meg, tapasztalattal, szakirányú végzettséggel rendelkezem. Üdv, pepe0925[kukac]freemail[pont]hu

Szia!Ez nagyon átfogó.Mintha az egész netet be szeretnéd fogni a kocsidba!





Tetszik az ötlet,és szeretnék én is beszállni ebbe a járgányba,mint bedolgozó. :slight_smile:











Üdv.

Nekem is visszajött a mail!





Lehet,hogy tele van a postaládád :slight_smile:

Most már működik az email server is. Állítgattam a szervereket, ezért nem működött.











[font=helvetica, arial, sans-serif:zi1xr4bo]"Rendszergazda tényleg elkél(ne)[/font:zi1xr4bo] :slight_smile: "





Több is van, de nem bírják a strapát nyilván nem kettő gépem van :smiley:

@Lazarevics:





ha pl t-online email claster-eirol beszelunk lehet az tobb is :slight_smile:

igen nagyban szoktam gondolkodni és cselekedni is smile.gif

tudni, vagy merni? :slight_smile: