Engedély kérése

Jó estét van weblap kellékekkel foglalkozó honlapom (mozizni.com) ahol a php,javascript,html…stb mellet már e-107 kiegészítők is megtalálhatóak megszeretném kérdezni ,hogy beépíthetek-e az oldalba word press kiegészítőket is természetesen ingyenesen lehetne mindent letölteni ahogyan minden más kelléket is





Válaszukat előre is köszönöm





Tisztelettel:





B. Norbert

A plugineket és a core csomagot is szabadon használhatod, a fájlok mellé csatolt licenszben foglaltaknak megfelelően.

jesszusom ugye ezt te se gondolod komolyan? :smiley: :smiley: :smiley:

@kovacsdanielakos_:





??? nem értem mit akarsz ???

Én sem értem :smiley:





Szerintem nem velünk van a baj :smiley:

megnéztétek ti azt a linket emberek? :smiley: :smiley: :smiley:

igen.

jó hát ha szerintetek nem szégyen egy ilyen oldal, akkor én kérek elnézést

nem az oldal a szégyen, hanem az hogy kritika helyett fikázol. igen pld szerintem is gáz komoly embernek “Milyen nyelvü legyen az oldal?” felirat az oldalán… …de én is elkövetek hasonló -és időnként nagyobb- helyesírási hibákat főleg azért, mert elsősorban a kódra ügyelek… … …és sosincs elég időm átnézni a munkám…

jha, hogy ha az atomokra szét hulló oldal meg a gány kód nem probléma, akkor nem szóltam

Mi a gond? Egy E107-es oldal, meglepően egyszerű nyelvezettel, mintha nem is magyar anyanyelvű lenne a gazda (valószínűleg nem is az), tisztességesen kérdezett, kapott rá választ.











Az oldalt nem a Blogshowba mutatta be, hanem kérdezett. Neki ugyanúgy jár a wp-vel kapcsolatos kérdésre a válasz, mint bárki másnak.

@hgrg: Lehet valaki a legjobb szakemberek egyike, ha nem ügyel munkája kellő prezentációjára. A látogató a legritkább esetben találkozik a honlapon egy kódsorral, és akkor sem tudja megmondani, hogy az csodálatos tömbkezelés mintája. A látogató a honlap külső jegyei alapján dönt az elsődleges maradásról.











Édesanya! Az egyik legszebb magyar szó. Édesanyánk vezet bennünket a gügyögéstől a megszólaláson át a beszédig. Az írott, beszélt nyelvet ezen okból hívják szerte a világon anyanyelvnek.





Becsüljük meg anyanyelvünket; szeressük, ápoljuk, semmilyen indokkal ne tekintsük másodrendű dolognak!

Nem is arra kívántam utalni, hogy a helyesírási hibáktól nyüzsgő oldal OK. Csak úgy kívántam szóvá tenni, hogy ne legyen “lecseszős” stílusa (ill. sajnos igaz rám, hogy időnként benntmaradnak dolgok)…