Embed.ly alternatíva

Sziasztok!

Jelenleg egy olyan problémám van, hogy az Embed.ly, amit eddig használtam cikkajánlónak egy-egy cikk alján, egyszerűen nem működik 2 napja és nem találok egy optimális megoldást. Az Iframely.com -ot nézegettem, az tűnt még jó külsős opciónak, de igen csúnyán jelenik meg (reszponzívba) és az a kevés beállítási lehetőség sem sokat segít. Van esetleg valakinek valamilyen ötlete? Akár telepíthető bővítmény formájában is.

Ha olyat ágyazol be a honlapodba, amit a tulajdonosa meg akar osztani, akkor majdnem biztos, hogy van API-ja.
API-val érdemes integrálni.

A WordPress core sokféle “oEmbed” beágyazást támogat bővítmény nélkül: https://wordpress.org/support/article/embeds/

Köszönöm a választ. Közben az Embed.ly is újraéledt, de utána fogok nézni azoknak amiket leírtál. A WordPress alapértelmezett beágyazása, mikor cikket ajánlok egy cikken belül kifejezetten ízléstelenül néz ki, ezért mindenképp külsős megoldáshoz kell folyamodnom.

én azt hittem, itt a beágyazásról van szó :exploding_head:

azt, hogy a képernyőn mit lehet látni, azt a frontend határozza meg (azaz a WordPress sablon) és azon belül is a CSS, illetve 1-5 sor kóddal személyre lehet szabni a beágyazott tartalmat