email hirdetés

Hali











Az lenne a problémám hogy előszőr a costum welcom email plágin mikor elküldött egy mélt hozzáírt két sor hirdetést, probáltam kiszedni de nem találtam mivel gndolom egy kód és nem szöveg. Mivel így nem maradhatot leszedtem a plugint majd késöbb az email user plágin is ezt csinájta és az tünt fel hogy bizony ugyanaz a szkript van benne mint a másik pluginben.











Szóval gondolom vagy az oladal teszi bele vagy a tárhely. Remélem nem a térhely és tudtok segíteni. (http://byethost10.com/ a kiszólgálóm)











Köszi

Ha van webmail felulete a tarhelynek, probalj onnan kuldeni egy levelet egy masik (sajat) cimre. Ha a megerkezett levelben van “hozzairt ket sor”, akkor gondolom nem tudod kiszedni.

csinálj egy próba regisztrációt magadnak, aztán akkor meglátod, hogy a tárhely rakja bele vagy a plugin (persze a plugin ne legyen bekapcsolva)

Na megnéztem mert volt egy regisztrációm még mielött bármit telepitettem volna. Ott is ott van és küldtem a webmailrol üzit ott nincs viszont nem tudok a webmailra küldeni, nem mintha baj lenne de mégis. Azt írták hogy bármi is lehet a név csak a @… kell hogy a vége legyen de nem megy rá semmi viszont a gmail szerint rendessen elment. De Minddegy ezt kelene eltüntetni:











================================================================





Special offer: Free Domain & cPanel Hosting for only $2.99 at !





================================================================











Spam Filtered (ID:3075597)

Akkor ezek szerint senki nem tud segíteni mi???

a szolgáltatód rakja oda, náluk érdeklődj.

:slight_smile: de vicces megoldás. Milyet ötletesek egyébként.