Eltüntek a widgetjeim

Üdvözlet. Nekem lenne egy olyan problémám,hogy egyszer csak gondolt egyet a wordpress és az összes widgetet kiszedte… de ki is törölte vagy nem tudom de egyetlen alapértelmezett sincs bent…Eddig minden jó volt. Nem nyúltam semmihez. (Próbáltam már témát váltani akkor sincs különbség.)Egyetlen egy maradt meg… az se tudom,hogyan de az is 1 plugin miatt van… (Ez is érdekes mert több plugint is használok ami hasonló funkciókat kínál a widgethez de azok se látszanak… )

Üdv.

WordPress verziód? Sablonod neve? Próbáltad már kikapcsolni az összes bővítményt és egyesével visszakapcsolni? Közben nézni müködnek e a widgetek… Ha ez se megoldás töröld a wp-admin és wp-includes mappát és töltsd fel újra.

Olyan nincs, hogy semmit nem csináltál, és letörli magát az összes widget a wp-ben. Ha letörlődik valami, ahhoz a te aktív közreműködésedre, vagy nagyfokú figyelmetlebségedre / felelőtlenségedre elengedhetetlenül szükség van. A gép nem ember, hűen azt csinálja, amire utasítod.

Szerintem sablont váltottál, kipróbáltál, vagy valami hasonló. Állítsd az egészet a Twenty Eleven alapsablonra, és úgy visszajön-e néhány widget?