Eltűntek a képeim az oldalról

Sziasztok :slight_smile:







Két problémával szeretnék jelentkezni:






  1. Az általam használt Pixova Lite téma header részéhez tartozó kép nem jelenik meg. Ez a hiba csak pár nappal ezelőtt jelent meg, és úgy gondoltam, hogy “kivételes” bug, és reménykedtem, hogy megoldódik frissítéssel, de semmi nem változott.






  2. Az előző problémára rá 2 nappal az összes saját oldalamhoz tartozó kép eltűnt. A médiatárban megvannak a képek, de sem előnézetben, sem az oldal külső megtekintése során nem mutatja a képeket (mintha ott sem lennének).





    SiteOrigin Widgets Bundlebővítményt használok a képek megjelenítéséhez.







    A legkiemelkedőbb baj, csak az, hogy 1 hete nem nyúltam a weboldalhoz (nem szerkesztettem bele + nem frissítettem semmit)











    Ha bárki meg szeretné tekinteni a problémámat, itt megteheti : http://www.localizr.eu/tutorial/







    Sajnos kezdő webfejlesztő vagyok, de ha bárkinek lenne bármilyen természetű meglátása a problémámat illetően, annak nagyon örülnék :slight_smile:







    Előre is köszönöm a segítséget



    Ákos

A Pixova Lite 5 napja frissült, de a bővítmény kompatibilitása 4.4.3-ig szól, ebből lehet ilyenfajta konfliktus. (Automatikus frissítés lehetett?)

Esetleg másik bővítménnyel történik veszekedés.



Kapcsolj ki minden bővítményt, aztán kezd egyesével visszakapcsolni őket, és nézd meg, hogy mikor fekszik ki a műküödés.



Önmagától, mindenféle hozzányúlás nélkül, igen ritkán csinál ilyesmit a WordPress. Az is lehetséges, hogy esetleg feltörték az oldalt? Vagy kapott egy jóképű vírusfertőzést?

A második problémád Te magad okozod vagy a widget bővítmény. :slight_smile:



Az image-grid widget bővítmény:

<br />
.sow-image-grid-wrapper .sow-image-grid-image img {<br />
display: none; <
<hr class="bbcode_rule" />
Ez tünteti el a képeket<br />
max-width: 100%;<br />
height: auto;<br />
}<br />

Köszi a segítséget :wink: Időközben megoldottam a problémát :wink:

Az új frissítésben az image grid bővítmény már nincs meg, ezért tűntek el a képek…



Sajna ezt először nem vettem észre :confused: De azóta sikerült kiküszöbölni :wink:



Mégegyszer köszi :slight_smile: