Eltűnt admin felület

[font=helvetica, arial, sans-serif:27wvbx78]Sziasztok![/font:27wvbx78]











[font=helvetica, arial, sans-serif:27wvbx78]Elég sok mindent sikerült kibogarásznom már a fórumból, amire kíváncsi voltam, de most végleg elakadtam. Csináltam egy olyan butaságot, hogy a sablon alapbeállításainál az eddig htp://valami.hu alapbeállítást átírtam htp://www.valami.hu-ra. Sajnos így már sem a kész weboldal, sem az adminisztrációs felület nem elérhető. Segítsetek kérlek, hogyan tudok visszajutni az adminba![/font:27wvbx78]











[font=helvetica, arial, sans-serif:27wvbx78]Köszönöm[/font:27wvbx78]

Töröltem, nincs változás.

Próbáld meg mysql-ben visszaállítani, wp-options tábla.

[font=helvetica, arial, sans-serif:2d54w6y9]wp-options tábla, site url sorából kivettem a www.-t és megoldódott minden![/font:2d54w6y9]











[font=helvetica, arial, sans-serif:2d54w6y9]Köszi CODE47![/font:2d54w6y9]

Szerintem itt szerver problémák lehetnek, így elsőre nincs beállítva megfelelően a www a szerveren. ( mellesleg megjegyzem, hogy nincs is rá szükség és jobb www nélkül )

Szia Laci!











Nekem nagy dilemmám, volt hogy www.előtaggal vagy nélküle hozzam létre az oldalt. De végül is előtag nélküli lett. A Mediacenternél megkérdeztem, hogy melyiket javasolják seo szempontból? Persze nem adtak egyértelmű választ. De azért azt megkérdezték, hogy www.előtaggal vagy nélkül állítsák be náluk a szerveren az elsődlegest! Neked mi a véleményed erről?

WWW nélkül jobb szerintem, . ( bár tegyük hozzá, hogy ma már elvárás egy szolgáltatótól, hogy lényegtelen legyen mire telepítik az oldalt, www-re vagy www nélkül. )

@Laci:





egy Cname hozzáadása a skeleton zónához nem kéne nagy gond legyen tényleg :slight_smile:

MediaCenter - a minőségi hoszting márkaneve! A MediaCenter teljes körű, professzionális színvonalú webtárhely, domainregisztráció, szerverhosting és virtuális szerverbérlet szolgáltatást nyújt ügyfeleinek. Kérjük tekintse meg ajánlatainkat!











… az emberi tényező viszont néha közbeszól…