Eltűnt a weboldalam......

Új frissítés érkezett, s eltűnt a komplett weboldalam, helyette a következő hibaüzenet jelent meg.

Warning: require_once(/web/castiglione/castiglione-info.com/wp-content/plugins/newsletter/users/users.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /web/castiglione/castiglione-info.com/wp-content/plugins/newsletter/plugin.php on line 979

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/web/castiglione/castiglione-info.com/wp-content/plugins/newsletter/users/users.php' (include_path='.:/usr/local/php5.2/lib/php') in /web/castiglione/castiglione-info.com/wp-content/plugins/newsletter/plugin.php on line 979

Szerintetek mi történhetett, s mit tegyek, hogy ez többet ne forduljon elő?

Ha nem tudsz az admin-feluletre sem belépni, ftp kliensen keresztül nevezd át a newsletter pluginodat: _newsletter pl. és próbálj meg belépni. Első ránézésre úgy tűnik az sz@rt bele a palacsintába. Remélem van bizt mentésed az adatbázisról, és a frissítést megelőző állapotról… smile.gif

Aztán ki kell találni mi a hiba. Ezt a plugint nem ismerem, de legalább az oldalad talán müxik majd.

Töröld (vagy nevezd át) ftp-n a wp-content/plugins/newsletter mappát. Ezt követően nyomkodd a ctrl és f5 gombpárost és elvileg menni fog. Max a hírlevél nem.

u.i. Nekem megjelenik a weblapod…

Az admin felületre sem engedett belépni, bármit csináltam ez az oldal jött be…

Közben a Médiacenter visszaállította az utolsó mentés alapján. Most működik, de így bármelyik frissítéssel belefuthatok ugyanebbe a problémába.

De köszönöm, legközelebb már tudni fogom, mit kell csinálni!

Ammondó vagyok, hogy:

[*]kapcsold ki az összes bővítményt

[*]frissítsd az alap rendszert

[*]frissítsd a bővítményeket

[*]kapcsold vissza a bővítményeket

[/list]