Eltűnt a vizuális szerkesztési mód

Csak kódokkal tudom a legegyszerűbb szövegdobozt is szerkeszteni. Mit csináljak, hogy visszaálljonimage ?
Segítség… előre is köszönöm, ha valaki tud adni ötletet.

Frissíts mindent amit lehet. Felesleges pluginokat kapcsold ki.
Nézd meg a consolt, hogy mi a hiba.
Kapcsold be a wp debugot.
Tehát csak általános hibakeresést tudsz csinálni, így látatlanba.

köszi a választ, megpróbálom :slight_smile:
A wp frissített, annak környékén észleltem a hibát. Lehet, hogy a wp-nek a frissített verziójával van a baj?

Így a console hiba nélkül nehéz megmondani. Vagy a wp debug hibák nélkül. De akár a frissítés is lehet az oka.

Mit javasolsz, mit tudok csinálni? Bekapcsoltam a health check plugint troubleshooting-hoz, de azzal sem jutottam előrébb. Vagy kitől tudnék konkrét segítséget kérni? Nem igazán tudom értelmezni a választ (console hiba, wp debug hiba).

2 lehetőséged van.
1, Keresel egy programozót aki megnézni (akár engem). és akkor megoldja valaki helyetted a hibát.
2, Prókálkozhatsz te is. Rákeresve, hogy mi az a console error, hol jelenik meg, jol keresd. (a böngésződben, ez logolja a js hibákat ), vagy a wp debug (amit a wp-config.php-ben kell bekapcsolni, és kiírja a hibákat), vagy végig mész több általános wp hibakereső cikken, és hátha. Pl.: https://wpsuli.hu/hibakereses-wordpress/

Nagyon köszönöm a gyors választ. Megoldódott a probléma (browser cache volt a hibás). Még egyszer nagyon köszi a segítséget :slight_smile: