Eltűnő képek a médiatárból

Sziasztok. Egy komoly problémába ütköztem. Migráció után ismeretlen okok miatt eltűnnek a gépek a médiatárból, de csak azok amelyeket a migráció után adtam hozzá.

Mármint ha feltöltöd a Médiatárba, akkor nem jelenik meg ott rendesen?

Az /uploads mappa jogosultsága, CHMOD, mennyi? 750 vagy 755?

A mappában ott vannak, az adatbázisból tűnik el az összes kép. Ha importálom a galériát, akkor a megjelennek a fájlok, de csak úgy, ahogy a csatolmányban látod.

CHMOD (755) tökéletesen be van állítva a mappára és a fájlokra is. A htaccess szintén rendben van, az adatbázisból tűnnek el a metaadatok.

Ha importálok egy xml mentést, akkor visszajön minden, de 2007-től importálni mindent(bejegyzések, kommentek…) nagyon időigényes és csak ideiglenes megoldás. Szeretném végleg megoldani a hibát.

Úgy néz ki, hogy a migráció idézte elő a hibát, sajnos én csak a migráció után vettem átt a weboldal fejlesztését.

Véletlenszerűen veszik el az adat és nem tudom előidézni újra a hibát.

Lehet hogy szerveroldali a hiba?

Ugyan azon szerveren, kellene egy teszt telepítés. Tartalom export a régiből, újba import (nem migrálással) és utána tesztelni.

Ez lett volna a következő lépésem, de forbiddent kapok a szervertől az almappában levő wordpressre.

Köszönöm a segítséget, de megtaláltam a hibát.

A hibát az adatbázis importálása okozta, a wp_postmeta táblában a meta_id oszlopról eltűnt a primary key és az auto increment jelző.