Előzetest megjelenítő plugin

Sziasztok!

Olyan plugint keresnék, ami az időzített írásokat listázza ki egy widgetbe, úgymint egy kvázi előzetes kedvcsináló.

Van egy csomó időzített írás a honlapunkon, ugyanis kb. egy héttel előre dolgozunk. És ezeket az írásokat szeretnénk megjeleníteni, persze csak a Címét, megjelenés dátumát, és egy kis leírást, mondjuk a “more” linkig bezárólag.

Fáradozásaitokat előre is megköszönve, maradok tisztelettel:

Olasz Sándor

Jó estét.

Nem igazán kell hozzá plugin. A kódot bemásoljátok a sablonban a megjeleníteni kívánt helyre. :slight_smile:

<?php

global $post;

$args = array(

'numberposts' => 5,

'orderby' => 'post_date',

'order' => 'DESC',

'post_type' => 'post',

'post_status' => 'future' );

$myposts = get_posts( $args );

foreach( $myposts as $post ) : setup_postdata($post); ?>

<?php

global $post;

$args = array(

'numberposts' => 5,

'orderby' => 'post_date',

'order' => 'DESC',

'post_type' => 'post',

'post_status' => 'future' );

$myposts = get_posts( $args );

foreach( $myposts as $post ) : setup_postdata($post); ?>

Van plugin is, ha kevésbé menne a kódolás: http://wordpress.org/extend/plugins/the-future-is-now/

Kicsit megkésve, de el nem felejtve, nagyon köszönöm a segítségeteket!

Keveqiah megoldaása lett a befutó, egy php-t megjelíteni képes widget segítségével.

Azért Syska, neked is köszönöm a fáradozásaidat!

Köszönöm szépen!

Sziasztok!

A megoldás jó lett, viszont okozott egy érdekes problémát. Amióta használni kezdtük, összezavarodott a bejegyzések időzítése. Ehhez egy kis adalékként annyit, hogy widgetben jelenítettem meg, és mivel az “excerpt”-et is meghívja, így kikerült a “Bővebben” link is, amivel el lehetett olvasni a jövőbeni cikkeket. Amikor ezt észrevettem, kivettem az “excerpt”-et és csak a címet mutatta, viszont azóta nem működik a bejegyzés időzítés, konkrétan ha az időzítés gombra kattintunk, akkor azonnal közzé teszi, hiába van megadva későbbi dátum. Kérlek benneteket, segítsetek.

Előre is köszönöm!

Ez érdekes. Ez a megjelenítés nem befolyásolhatja, hogy valóben kikerüljön-e vagy sem a bejegyzés.

Más plugin nincs, ami esetleg az időzítést befolyásolhatja?

Szia Syska!

Nincs, azóta nem raktam fel új plugint, és egyértelműen ez okozza a gondot, hiszen azóta van ez mióta rákattinthattak a jövőbeni cikk “Bővebben” gombjára.

Akkor a the_excerpt helyett használd ezt a kódban:

post_content), 0, 230);?>

A 230 az a karakterszám, azt át tudod írni olyanra, ami neked kell. (Egyetlen hátránya, hogy karakternél előfordul, hogy ékezetes betűt -ami több karakter- félbevágja és az utolsó betű egy krix-kraxs.)

Persze az is lehet, hogy az előtte lévő 0 a szavak számának a meghatározása, nem tudom, annyira nem néztem utána. :rolleyes:

post_content), 0, 230);?>

A 230 az a karakterszám, azt át tudod írni olyanra, ami neked kell. (Egyetlen hátránya, hogy karakternél előfordul, hogy ékezetes betűt -ami több karakter- félbevágja és az utolsó betű egy krix-kraxs.)

Persze az is lehet, hogy az előtte lévő 0 a szavak számának a meghatározása, nem tudom, annyira nem néztem utána. :rolleyes:

Ha nem substr-t, hanem mb_substr-t használsz, akkor nincs karakterkódolási probléma.

A megoldásaitokat nagyon köszönöm! Ezt a részét már megoldottam…

Viszont van a másik, hogy miként tudom újra visszavarázsolni a bejegyzés szerkesztésnél az időzítés rendes működését, már csak ebben kéne segítenetek. A konkrét hibajelenség az, hogy a “Közzététel” mellöl eltünt az “Ütemezve” lehetőség, csak “Vázlat” és, “Függőben” van.

És hiába kattintok az “Időzítés”-re, csak “Vázlat”-ba ment. Tehát ezeket kéne visszaálítani. Ha megmondjátok hogy melyik fájl, melyik kódrészlete felel ezért, már sokat segítetettek.

Eddigi fáradozásaitokat megköszönve, maradok tisztelettel:

Olasz Sándor

ui.:Nem dob semmiféle hibaüzenetet, csak tisztán nem működik…