Először 404, aztán HTTP 500...

Turkálgattam, állítgattam, aztán egyszercsak nincs tovább, 404 néhányszor, aztán 500…











Legutoljára a témámban a dátumokból operáltam ki a “th”-kat. Szépen el is tűntek, aztán a WP is.





Telepíthetem újra?

Sablont rakd fel újra, ha az sem, akkor 404 esetleg a permalinkek (követlen linkek új fodítésban) miatt lehet. Htaccess írható, rakd bele amit kell. Hol van tárhelyed, melyik oldalról van szó?

Nagyon köszönöm, hogy szinte azonnal kapok segítséget!





Még nem látszik kívülről az oldal, most újítunk, mert a divatos blog-jellegű oldal készítését, használatát élesben nem merném tanulgatni…





A Nordtelekomnál bérelt táron van, néhány napja már működött.





A .htaccess hol találom?

































'Efrud wrote:

Sablont rakd fel újra' date=' ha az sem, akkor 404 esetleg a permalinkek (követlen linkek új fodítésban) miatt lehet. Htaccess írható, rakd bele amit kell. Hol van tárhelyed, melyik oldalról van szó?[/quote']

.htacces a gyökérkönyvtárban van, alaphelyzetben nem látod. Ha Total Commandert használsz, akkor a “Hálózat” menüpontban jelöld be az “FTP rejtett fájl látszik” almenü-pontot.

FileZillát használok, a rejtett fájlokat is bekapcsoltam, de mégsem látom. :o(











Úgy is kijött a 2.7.1-es, még abszolút tesztüzemben vagyunk, ne telepítsem egyszerűen újra az egészet?









'Farkas wrote:

.htacces a gyökérkönyvtárban van' date=' alaphelyzetben nem látod. Ha Total Commandert használsz, akkor a "Hálózat" menüpontban jelöld be az "FTP rejtett fájl látszik" almenü-pontot.[/quote']

Fölösleges…





Ha van valamiféle FTP panel elérésed keresd ott avagy totalcommanderrel nézd meg… FileZillát nem ajánlanám feltétlen nem tud eleget szerintem még…

Telepítettem a TotalCommandert, rejtett fájlokat bekapcsoltam, de nem találom sehol… :o(











Föltelepítem a 2.7.1-est, legalább másodszorra már rutinosabban fogom csinálni! :o)









'Farkas wrote:

.htacces a gyökérkönyvtárban van' date=' alaphelyzetben nem látod. Ha Total Commandert használsz, akkor a "Hálózat" menüpontban jelöld be az "FTP rejtett fájl látszik" almenü-pontot.[/quote']

Nekem se látszik bármit kapcsolok be a htaccess csak a webes ftp felületen. Amugy valszeg azért volt 404. Velem is előfordult hogy kiment a fejemből. ZE azért volt met nem láttam ott a fájlt. létehoztam egy htaccesst a megfelelő adatokkal amit az admin megad. Bemásoltam és ment. De amint bemásoltam eltünt megint. De ott volt csak mégse.