Elkészült saját Időjárás Widgetem!

Sziasztok!



Sziasztok!



Elkészült az Időjárás Előrejelző Widgetem első stabil verziója, ami fel is került a Worpress hivatalos oldalára.



http://wordpress.org/extend/plugins/weather-widget-esotanc-weather/



Mit tud?

  • előrejelzés több mint 17.000 településre a világ bármely pontjáról.
  • egytől ötnapig szóló időjárás előrejelzés
  • szabadon változtatható méret 72 pixeltől felfelé (mivel öt napra szól az előrejelzés, így a felső határ valahol 360 pixel környékén van)
  • három beépített stílus, de a legtöbb paramétert, színt te is változtathatod



    Egy Plugin, de kettő.

    A Plugint végül kettészedtem. Van egy magyar verzió, ami nincs fenn a WP hivatalos oldalán. Ez tartalmazza az időjárási oldalam az esotanc.hu saját előrejelzését, pontosabb, mint a nemzetközi. Erről itt találtok információt: http://esotanc.hu/wordpress-weather-widget

    És lett egy nemzetközi, ami nemzetközi oldalak előrejelzéseit szedi le, a legtöbb WP pluginhoz hasonlóan, de van előrejelzés magyar településekre is, csak kevéssé pontos. Ezt a WP hivatalos oldalán találjátok, illetve a fenti linken is.



    Véleményt/észrevételt/hibajelzést szívesen veszek



    Használjátok egészséggel :slight_smile:



    És ha tudtok kérlek, értékeljétek a plugint minél több csillaggal az oldalon.



    Köszönöm!

Szia,



Gondoltam letesztelem, de nekem a következő hibákat dobja:

Warning: curl_init() has been disabled for security reasons in /web/codeedesign/dev/wp-content/plugins/weather-widget-esotanc-weather/esotanc-weather-widget.php on line 95<br />
<br />
Warning: curl_setopt(): supplied argument is not a valid cURL handle resource in /web/codeedesign/dev/wp-content/plugins/weather-widget-esotanc-weather/esotanc-weather-widget.php on line 96<br />
<br />
Warning: curl_setopt(): supplied argument is not a valid cURL handle resource in /web/codeedesign/dev/wp-content/plugins/weather-widget-esotanc-weather/esotanc-weather-widget.php on line 97<br />
<br />
Warning: curl_setopt(): supplied argument is not a valid cURL handle resource in /web/codeedesign/dev/wp-content/plugins/weather-widget-esotanc-weather/esotanc-weather-widget.php on line 98<br />
<br />
Warning: curl_exec(): supplied argument is not a valid cURL handle resource in /web/codeedesign/dev/wp-content/plugins/weather-widget-esotanc-weather/esotanc-weather-widget.php on line 99<br />
<br />
Warning: curl_close(): supplied argument is not a valid cURL handle resource in /web/codeedesign/dev/wp-content/plugins/weather-widget-esotanc-weather/esotanc-weather-widget.php on line 100<br />
<br />
Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'String could not be parsed as XML' in /web/codeedesign/dev/wp-content/plugins/weather-widget-esotanc-weather/esotanc-weather-widget.php:120 Stack trace: #0 /web/codeedesign/dev/wp-content/plugins/weather-widget-esotanc-weather/esotanc-weather-widget.php(120): SimpleXMLElement->__construct('') #1 /web/codeedesign/dev/wp-includes/widgets.php(182): esotanc_weather_widget->widget(Array, Array) #2 /web/codeedesign/dev/wp-includes/widgets.php(893): WP_Widget->display_callback(Array, Array) #3 /web/codeedesign/dev/wp-content/themes/twentytwelve/sidebar.php(15): dynamic_sidebar() #4 /web/codeedesign/dev/wp-includes/template.php(407): require_once('/web/codeedesig...') #5 /web/codeedesign/dev/wp-includes/template.php(383): load_template(Array, Array) #6 /web/codeedesign/dev/wp-includes/general-template.php(92): locate_template() #7 /web/codeedesign/dev/wp-content/themes/twentytwelve/index.php(65): get_sidebar() #8 /web/codeedesign/dev/wp-includes/template-loader.php(47): in in /web/codeedesign/dev/wp-content/plugins/weather-widget-esotanc-weather/esotanc-weather-widget.php on line 120
```<br />
Alap sablonnal és csak ez a plugin van bekapcsolva. A Wordpress Plugin Directory-ból töltöttem le.