Eladasi ar (WooCommerce)

Sziasztok. Segitseget szeretnek kerni eladasi ar feltuntesenek torleseben.

A gondom az hogy feltettem termeket tobb fele meretben tobbfele aron. Valamiert a termek rovid leirasa alatt kiir az oldal egy tol-ig arat. A legalacsonyabbat es a legmagasabbat. Megtudna irni valaki hogyan lehet eltuntetni ezt? Mert ez nem az eladasi ar. Ez allandoan ott van.

A www.cncmachinesandparts.co.uk lenne az oldal.

Es az Ox cnc machine nevu termeknel van ez jelenleg. De ha kitoltom az arat a tobbinel akkor ott is megjelenik.

Koszonom.

Bocsanat

Az oldal a www.cncmachinesandparts.com

A .co.uk oldal megfeltoltes alatt.

Igen, a variánsok árait kiírja tól ig. Ez normális és helyes működés, max. a te termékednél nem szerencsés. :slight_smile:

Mivel nincs olyan, hogy normál ár, ezért el kell dönteni, hogy melyiket írja ki. Onnantól, hogy átváltottad variálható termékre, megszűnik a normál ár és az összes variáns árát ki fogja írni. Azt szoktuk ilyenkor csinálni, hogy valamelyik árat kirakjuk. Mondjuk a legalacsonyabb árat.

Az úgy szimpatikusabb lenne?

Elkezdtem írni egy pár soros scriptet neked, erre látom, hogy már van rá kész megoldás:

Ezt a bővítményt tedd fel és megoldja:

Bővítmény telepítése (ha szükséges):

 

Szia. Koszonom a valaszt.

Igen azt szeretnem en is. Csak nem engedi. Leirnad a lepseket hozza?

Koszonom

Mit jelent az, hogy nem engedi? Kiír valamit?

FTP-n is felmásolhatod.

Most nincs elottem de ket hely van az arnak jobb illletve bal oldalt. Az egyik a “normal ar”.

Minden termek fajtanal megadom a helyes arat. Amit az opciok kivalasztasanal jol ir ki.

Ez a tol ig ar ez felul van kiirva a termeknev alatt.

Az alacsonyabb az elso termeke a magaasabb meg az utolso legdragabb fajta ara.

 

Es csak akkor tunik el onnan ha egyaltqlan nem adok meg arat.

 

Koszonom a plugint este felrakom ha hazaerek.

Koszonom