Ékezetes karakterek nem jelennek meg!

Andrea már megadta a választ, de a Black Ops egy fizetős sablon (http://themeforest.net/item/blackops-porfolio-blog/122915), fizetős sablon esetében a készítő támogatói oldalán kell segítséget keresni, hiszen azért (is) fizettél.





A fizetős sablonoknál nem lehet elvárni senkitől, hogy vegye meg a sablont azért, mert esetleg egy beállítás miatt megakad valaki.











A helyedben én kikapcsolnám a sablont, majd letörölném, az eredeti, vásárolt fájlokat feltölteném, és elölről kezdenék mindent, szépen, lépésről-lépésre haladva. [Gyanítom, hogy talán nem sikerülhetett a Cufón rendes cseréje.]

Igen ez egy fizetős sablon, de nem csináltam vele semmi egyebet mint feltöltöttem a témát és elkezdtem a tartalmakat alakítani, töltögetni. A menüben nem tudom miért nem jó a karakter pedig mindet lecseréltem Cufón-al. Most nézem hogy mozilla alatt jól néz ki de az explolrer-ben mér szétesik minden. Ezeket én nem tudom javítani. Kénytelen leszek átadni valakinek a dolgokat mert ez nekem már sok. Valaki tud ebben segíteni?

Sikerült megoldanom a menü karakterkódolását :slight_smile: admin oldalon át kellett neveznem a menü nevét navigation-ra és így már jól jelennek meg a karakterek. :slight_smile:





Köszönöm a segítséget!