egyedi mező kicsit másképpen

Sziasztok,





van ugyebár az egyedi mezők lehetősége a wp-ben, amit én tovább linkelésre használok. A kérdésem az lenne, hogy vmilyen úton-módon megoldható lehet-e a következő:

















A válaszokat előre is megköszönöm

Kutya legyek, ha értem mit akarsz megoldani!?

Ez engem is érdekel. Nekem a bejegyzés írása alatt Kivonat van. Hogy varázsoltad oda azt, hogy A cikk itt folytódik…


'codee47' wrote on '2010-06-14:




Kutya legyek, ha értem mit akarsz megoldani!?








Ugyebár van a sajátmező, amit én 'cikktovabb'-ként használok, az index.php-ban:


Code:

ID, "cikktovabb", true) ): ?>

ID, "cikktovabb", true); ?>






Ha ide beteszek egy linket, az az oldalon így jelenik meg: A cikk itt folytatódik: http://valami.hu/loremipsum , tehát linkként.





Mivel egy hírportál vagyunk, jó pár szerkesztővel az ő dolgukat szeretném megkönnyíteni úgy, hogy az admin felületen hasonló módon mint pl. a "kivonat" lehessen beírni a linket. Ami mentés után automatikusan sajátmezőként jelenik meg az oldalon.





A képen hogy varázsoltam oda? Ps-sel :D Ha megtudtam volna valósítani, nyilván nem tenném fel a kérdést :D

tehát magyarul egy ilyen plusz dobozra lenne szükségem a dashboardon

Itt egy pár tutorial, és linkgyűjtemény ilyesmi témákban. Ezek között nézelődj:





6-ways-to-create-custom-write-panels-in-wordpress





adding-custom-field-gui-to-custom-post-types-wordpress





wordpress-plugin-add-dynamic-meta-boxes











Biztos akad közte valami használható.

szia,





meglesem köszi!

Miért nem jó erre a “Tovább elem beszúrása” gomb, vagy a kivonat, vagy a the_excpert?

Azért fel tudja ám gyorsítani a munkát egy-egy ilyen egyedi bejegyzés-típus, speciális esetekben, ha olyan az oldal jellege.

A “Tovább elem beszúrása” gomb használatánál nem hiszem, hogy van gyorsabb megoldás :slight_smile:


'codee47' wrote on '2010-06-14:




A "Tovább elem beszúrása" gomb használatánál nem hiszem, hogy van gyorsabb megoldás :)








bonyolult lenne, mert mivel sok cikket átveszünk, azokat vissza kell linkelni

mivan?





feedwordpress… és a more után menjen oda…





vagy kiiratod h via akármi lsd index


'codee47' wrote on '2010-06-14:




A "Tovább elem beszúrása" gomb használatánál nem hiszem, hogy van gyorsabb megoldás :)





Ja nem is... én olyan speciális esetekre gondoltam, mint pl egy ingatlan eladásokkal foglalkozó oldal, ahol a házak leírásásra megvan mindíg ugyanaz a pár fő tényező, és ebben az esetben lehet a dashboardon készíteni ennek egy egyedi post sablont és akkor nem kell a saját mezőkkel babrálni, mert 10-15 ilyen értéknél már nem annyira gyors az. És a tovább mező ilyen esetben pl teljesen haszontalan is lenne.