Egyedi kereso

Sziasztok!











Nagyon orulok, hogy itt lehetek es ilyen nagyszeru emberektol kerhetek segitseget. Millio kereso plugint kiprobaltam, de nem talaltam a szamomra megfelo minosegut avagy nem volt megfelelo.





Egyedi keresot szeretnek kesziteni egy ingatlaniroda szamara, ahol legordulo menukben kivalaszthatja az ingatlan tipusat, szobak szamat, alapteruletet es aztan kereses. Szeretnem ezt megoldani, hogy kategoriakban keressen de a latogatok ezen kategoriakat ne lathassak kizarolag a kereso es kereso robotok.





Megoldhato az hogy egy ilyen keresot talaljak vagy a ti segitsegetekkel keszitsek?











A valaszokat elore is koszonom.

Keress itt, a Fórumon; nemrégen volt erről szó és megoldás.


'Farkas wrote on '2011-06-08:




Keress itt, a Fórumon; nemrégen volt erről szó és megoldás.





Koszonom, ezzel igazan sokat segitettel...

Varok azert, talan valaki tud segiteni is. Megkerlek titeket, hogy linket is mellekeljetek, illetve a minimum az lenne ha kulcsszot, hogy a forum keresojeben megtalaljam amirol fent beszelt.

ilyesmit keresel? http://ingatlan.drtemesi.hu/kapcsolat/reszletes-kereses/

Igen! Tokeletes! Widgetnek szeretnem, eppen a forrast nezem. Hasonlo keresohoz tudsz linket adni? Marmint a bovitmenyhez.











Halas vagyok a segitsegedert.











Biztos vagyok abban, hogy senki nem fog tudni segiteni ebben… Jo pelda a fenti, valaki tud mondani egy plugint erre? En mar vagy 34 oldalnyi bovitmenyt vegigprobaltam a worpress.org bovitmeny konyvtarabol ami a temahoz kacsolodik, de egy darab sincs ami a fenti modon jeleniti meg a keresot.

a fenti példában ez a plugin van beüzemelve, de át van írva pár helyen:





http://wordpress.org/extend/plugins/multiple-category-selection-widget/









'belepek' wrote on '2011-06-08:

Egyedi keresot szeretnek kesziteni egy ingatlaniroda szamara, ahol legordulo menukben kivalaszthatja az ingatlan tipusat, szobak szamat, alapteruletet es aztan kereses. Szeretnem ezt megoldani, hogy kategoriakban keressen de a latogatok ezen kategoriakat ne lathassak kizarolag a kereso es kereso robotok.








mivel a típust, szobák számát legegyszerűbb kategóriákban tárolni, így kizárt, hogy ezt elrejthesd a látogatók elől.





egyébként miért akarod elrejteni?


nem az lenne a lényeg, hogy szabadon bóklászhassanak az emberek és azt találjanak meg, amit akarnak? :o

ElegantEstate temat hasznalok es abban eltudom rejteni hala istennek azokat a kategoriakat a latogato elol amit nem szeretnek a fooldalon latni, es ha ez a kis plugin valoban a kategoriakat hasznalja a kereseshez akkor szamomra tokeletesen megfelel.


'belepek' wrote on '2011-06-08:




Koszonom, ezzel igazan sokat segitettel...








Sajnálom, hogy hirtelen nem tudtam linket adni (http://forum.word-press.hu/topic/5815-reszletes-kereses/page__p__43774&#entry43774), csak emlékeztem rá, hogy tényleg a közelmúltban fordult elő.


A "részletes keresés" kifejezés volt a nyerő, és DjZoNe adott rá megoldási lehetőséget.





Szerencsére, jött Mano, aki nem olyan kőszívű, és ellenséges, és nem segítőkész, mint én, és máris - látom - szárnyaltok.





Legközelebb jobban fogok igyekezni.

nofene, mi ez a szerepcsere? :lol:

Nem hinnem, mellesleg koszonom a segitsegeteket, nagyon rendesek vagytok. :slight_smile: (a link karpotolva lett ugy latom, szoval semmi gond) :lol:

Megjegyzem amit kaptam linket semmi nincs mellekelve de meg csak beszelve sincs semmirol es azokat a pluginokat mar mind vegigprobaltam es nem mukodik egyik sem. Azt hiszem egy cikket igazan lehetne errol irni, hiszen egyre nagyobbak lesznek az oldalak es egyre tobb kereso fog szuletni. Ha valakinek van akarmilyen nyelven leirasa demoval barmilyen egyedi keresorol akkor azt szivesen vennem es iszonyat halas lennek.











Koszonom

nem értelek!





nem jó a link amit adtam?

Sziasztok!











Nekem pont megfelelne, de sehogy nem sikerül beállítanom. A kategóriákat beteszi egymás alá külön-kölön lenyíló menübe.











Tud valaki segíteni?











Üdv!

Hi!





Nekem is ezt csinálja, de én sem tudtam vele mit kezdeni. Ha valaki segítene hálás lennék.





Köszönöm.