Egy sablon módosítása úgy, hogy azt a látogatók ne lássák.....

Sziasztok!











Szeretnék egy új sablont beállítani az oldalamra, mert már unom a régit :wink: Viszont ahhoz, hogy lássam a változásokat be kell aktiválnom, ami ugye azzal jár, hogy a többiek (látogatók) is látják, amit viszont nem szeretnék.











Tudom, hogy létezik néhány olyan bővítmény amivel kirakhatom, hogy az oldal fejlesztés alatt áll, de akkor meg a teljes oldal le lenne úgymond zárva, ezt sem szeretném…











A kérdésem az, hogy nem tudtok esetleg valami köztes megoldást?











Pl. hogy csak az adminnak jelenjen meg az új sablon amit szerkeszteni akarok, vagy valami hasonló

















Ha nem, akkor felrakok valami próba oldalt és ott kísérletezgetem, de ezt jobb szeretném elkerülni, amennyiben van rá mód

Én amondó vagyok, hogy localhoston fejlessz új sablont. Online nincs értelme. Amikor meg készen van akkor feltöltöd és készen is vagy.

hacsak nem vagy oly elvetemült h ssh-n nanoban irkálsz mindent… xp alatt ez ugye több PUTTY-ot feltételez vagy vmi komolyabb szerkesztőprogit (Ultraedit pld) avagy Linux alatt egy sima console sok lappal…





(nekem bevált :)) természetesen askapache védett aloldalon érdemes dolgozni… :slight_smile: