Egy profi segitségét szeretném kérni!

Sziasztok!











Szeretnék egy kis segitséget kérni egy tapasztalt embertől, adott egy ATW.hu-s tárhely erre kéne egy magyar wordpresst rá fabrikálni, nekem valahogy sehogysem sikerül.





Akinek van egy szabad pár perce nagyon megköszönném a segitséget.





Megadom az MSN címem, appytoon@hotmail.com











nagyon köszönöm előre is!

senki sem fog neked msn-en segitseget adni





meg hasznalhattad volna a keresot is es akkor lathatnad, hogy az atw NEM MEGFELELO hely a wp futtatasara…











ez se wp hiba, mi a fenenek kell ide irni?

Áthelyezve.











Igaza van Zolinak: ne varrd a wp nyakába a hosting majomkodását! :frowning:

A 2.6-os WP fut ATW-n, ennél frissebb verzió nem. Próbáld meg azt esetleg. De én sem javaslom az ATW-t.


Farkas Győző wrote:

Áthelyezve.





Igaza van Zolinak: ne varrd a wp nyakába a hosting majomkodását! :(








Én már régen gondolkozom azon, minek van ilyen nevű/című (WP hibák) fórum-részleg, ti. nem valószínű, hogy a nyájas júzerek itten tömegesen fognak kódolási hibákat felfedezni a WP-ben...





Ha ez az angol vidékeken szokásos "troubleshooting"-nak a magyarítása akar lenni... akkor egy picit félrement :(

Hamorsan átszervezések lesznek a fórumban, ami a tematikát is érinteni fogja :slight_smile: Rég láttunk Moshu. Hogy s mint?

Olyan vagyok, mint a népmesében… hol volt, hol nem volt :slight_smile:











Na, kíváncsian várjuk a változásokat!

De jobb, a legjobb, ha van… :wink:

elnézést a hibás topic nyitásért!!!





azóta sikerült atwre feltennem a wordpresst hibátlanul működik de lenne egy kérdésem.





Sok linkcserélgető,banneres oldalon követelmény hogy te is rakj ki linket,bannert, kis html kockákat amiben a linkcserélő oldal reklámja van stb.





Lehetséges ez gyengébb tudású felhasználónak, egy wordpress blogon?





köszönöm a válaszokat!

Persze! :slight_smile: Szöveges widget pl.