Egy kisebb wp fejlesztés

Üdv!











Sokat keresgéltem, meg itt is segítettek, de úgy látszik ezzel nem tudok megbirkózni.











Nagyjából az kéne, amit a fentebb linkelt témában leírtam, viszont szerintem ez lenne a legegyszerűbb megoldás:





-két kategória lenne: Főoldal és Várólista





-a Várólista kategóriába mennek automatikusan a bejegyzések (<-eddig megoldva) és ezt kéne kizárni a főoldalról





-aztán ha elér egy bizonyos pontszámot a bejegyzés, akkor átkerülne automatikusan a Főoldal kategóriába





-DE! Itt ugye akad egy bökkenő: a bejegyzést a megírása időpontja szerint tenné ki, azaz nem biztos, hogy a főoldalon az első helyre kerülne. Szóval azt kéne még megcsinálni, hogy a főoldalra ne a bejegyzés írásának időpontja szerint kerüljön ki, hanem automatikusan az első helyre rakja











Felhasznált bővítmények:






Bejegyzés írása (hogy távol tartsam a felhasználókat a vezérlőpulttól): uCan Post





Szavazás: GD Star Rating











Remélem sikerült érthetően leírnom. Ha esetleg mégsem, akkor kérdezzetek nyugodtan!











Lehetőleg olyan megoldás kéne, ami wp frissítéseknél nem okoz nagy munkát. Tehát ha pár kódot kell beillesztenem X helyre, akkor az tökéletesen megfelel.











Tanuló vagyok, így nem tudok vagyonokat felajánlani, de természetesen nem fillérekért csináltatnám (persze mindenkinél máshol kezdődik a fillér kategória).











Lehetőleg irányárat is írjatok.











Előre is köszönöm szépen mindenkinek!