Ecologic theme

Sziasztok!











Feltelepítettem ezt a témát: http://www.jinsonathemes.com/demo/?themedemo=ekologic











És szuper rendkívül jó, nagyon tetszik, azonban egyes szövegek helytelen karakterkódolása miatt nem jelennek meg a hosszú ékezetes betűk.











Az sqlben utf8 van beállítva valamint utf8_hungarian_ci











Már minden lehetőséget kipróbáltam úgy érzem. Az online demó megtekinthető a www.golftv.hu címen. Segítségeteket kérem, melyet előre is köszönök. Üdv.: Matyi











Cufon.registerFon rájöttem ez a dolog képet csinál a betűkből, ezt kellene tudnom valahogyan kivenni vagy beletenni a magyar betűket.











Most ott tartok, hogy kivettem a cuffonra mutató js-t. De ha van ötletetek, hogy hogyan tegyünk bele hosszú ékezetes karaktereket akkor légyszíves írjatok. köszi

Olyan fontot kell neki adni amiben vannak ékezetes betűk és csak akkor lesz jó. Ha az adott ttf nem tartalmazza ezeket, hiába minden flir vagy bármi nem fogja tudni azt a betűt megjeleníteni.

tetszik ez a sablon, egész jó!

És hol adok neki olyan fontot?

a css-ben.


'mano' wrote on '2009-12-19:




a css-ben.








Jó, hogy beleolvastam ebbe a topicba. Mert az én sablonomban dettó ez a hiba van. Köszi a megoldást :)

BUÉK!











az alábbi sort töröltem ki a header.php-ből és jó lett





wp_enqueue_script('MankSans', '/wp-content/themes/ekologic/js/MankSans-Medium_500.font.js');

igen, csak innentől alap fontokat használsz :slight_smile:


'amatyi' wrote on '2009-12-05:




De ha van ötletetek, hogy hogyan tegyünk bele hosszú ékezetes karaktereket akkor légyszíves írjatok. köszi








FontCreator ral megcsinálod a karaktereket és itt: cufon.shoqolate.com/generate/ legenerálod hozzá a js-t





Üdv


P

Nekem is lenne egy olyan kérdésem, hogy a főoldalon kilistázott postokhoz a képet azt hol tudom megadni? A templét úgy van megcsinálva hogy a főoldali listában minden posthoz van egy kép de magában a postban nincsen.











Köszi előre is





Üdv





P

Közben megvan köszi











Üdv





P