E-mailek nem érkeznek meg

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni nem tudom mi a gond.
Sem a kapcsolati űrlapokból és sem a woocommerce-ből nem kapom meg és nem tudok e-mail-t küldeni. Gmail-es e-mailcímmel csinálnám, alapértelmezettnek ez van beállítva. Letöltöttem az smtp pluginokat (többet is kipróbáltam) a próba e-mail-t sem küldi el. Tűzfal, vírusirtó kikapcsolva és valami blokk van a szerver, valami blokkolja a kapcsolatot.
Ez az Easy WP SMTP plugin hibaüzenete: SMTP ERROR: Failed to connect to server: Network is unreachable (101)SMTP connect() failed. https://github.com/PHPMailer/PHPMailer/wiki/Troubleshooting

Tudna valaki segíteni megoldani a hibát? Előre is köszönöm.

Tudom egyértelmű, de a biztonság kedvéért:

  • ellenőrízd a Spam könyvtárat a Gmailon
  • helyesen adtad e meg az email címet
  • Gmail SMTP server address: smtp.gmail.com Gmail SMTP username: Teljes Gmail címed Gmail SMTP password: Gmail jelszavad Gmail SMTP port (TLS): 587. Gmail SMTP port (SSL): 465. Gmail SMTP TLS/SSL required: yes
Valamint, az Easy WP SMTP fórumán felvetődött ugyan ez a probléma és állítólag egy bug miatt, ha a jelszavad "%" vagy esetleg más speciális karaktert tartalmaz SMTP Error-t dob.

Nézd át ezeket elsőkörben.

Köszi GeorgeL,

ezek 100x átellenőrizve :slight_smile:
Már túl vagyok a tárhely szolgáltatóval az külső SMPT használat engedélyezésével, túl vagyok a google fiók hitelesítési beállításain…valami az SMTP kapcsolattal van…de sajnos a weboldalhoz kapcsolt saját domaines e-mail címmel sem működik…

Melyik plugin van most telepítve? Milyen plugint telepítettél közvetlen azelőtt, amióta nem működik az email küldés? Mi a Wordpress verziód? Milyen form küldő plugint használsz? Milyen a hostod Linux, Windows? Milyen php verziót használ a szolgáltatód?

Plugin: Easy WP SMTP
Új weboldal nem volt előtte más plugin.
WordPress 4.8.2 verzió, Excellent sablonnal.
Contact Form 7 és woocommerce
Windows
PHP verzió: 5.5.38

köszi:)
<h2></h2>

Megoldódott a problémám, kiszolgáló baj volt, a gmail port nem volt megfelelő vagy foglalt volt, saját domainen létrehozott e-mail-el szuperül működik.

Szép napot:)

  • Szuper! :)