E-mail küldés

Sziasztok!











Kerestem a fórumban, de nem találtam ezekhez illő témát.











A következőkhöz keresek tesztelt, bevált pluginokat:










  1. Mail template: általános HTML levél sablon beállítása az oldalamon, ami minden kiküldött levélre igaz, csak a szövege/tárgya különözik.




  2. Regisztrációs levél: a regisztráció kiküldésekor csajnos csak a usernév és pass + az oldal linkje van benne a levelemben, ezt is ki szeretném pofozni kicsit.




  3. Kötegelt mail küldés az új tartalmakról: ezt napi/heti szinten képzelem el, le és feliratkozás lehetőségével. Ehhez eddig a Subscribe2 plugin próbáltam ki, de sajnos csak plain textet támogat… Itt fontos, ha sok címet kezel, akkor ne küldjön ki egyszerre ezer levelet :slight_smile:











    Fontos lenne mindhárom esetben (ha lehet) a HTML formátum kiküldése.











    Lehet, hogy az első 2 kérés nem is plugin lesz, hanem a template-em módosítása?











    Köszi előre is,





    Csaba

mailpress az elsőre és az utolsóra biztosan jó megoldás…


'Fender' wrote on '2009-12-20:







2. Regisztrációs levél: a regisztráció kiküldésekor csajnos csak a usernév és pass + az oldal linkje van benne a levelemben, ezt is ki szeretném pofozni kicsit.











Új regisztrálnak E-mail plugin:


http://wordpress.org/extend/plugins/new-user-email-set-up/

MailPress + cForms minden feladatodat meg tudsz oldani velük, legalábbis, amiket leírtál

Köszönöm. Ezeket megnézem, és beszámolok a fejleményekről :slight_smile:


'hitetlen' wrote on '2009-12-21:




Új regisztrálnak E-mail plugin:


http://wordpress.org/extend/plugins/new-user-email-set-up/








Jó cucc :) köszi

En ot hasznalom: hxxp://wordpress.org/extend/plugins/contact-form-7/

Nekem csak egy olyanra lenne szükségem, ha magyar, amivel tudok küldeni mindenkinek levelet. Azért nem keresgélek, olyan szinten, mert ahhoz, hogy lássam mi, mire jó, felkeltenem, na, most erre nem nagy a türelmem… És felteszem, majd törlöm… szerintem erre van talán ez a fórum is, vagy nem?

Newsletter (simán az a plugin neve)





vagy WP-Mail

Ha, nekem szólt, akkor egy sem jó erre…Az első a post-ban lehet vele küldeni, nem erre gondoltam.





A második tuti nem nekem szólt, olyan bonyolultnak tűnik, hogy köszönöm, evvel nem megyek semmire…





Megtaláltam a magamét :smiley:





[font=arial,helvetica,sans-serif:3kklpat1]Email Users 3.4.1[/font:3kklpat1]