E-mail küldés nem működik

Sziasztok! Nemrég kezdtem el foglalkozni a WordPress rendszerrel. LEnne egy kisebb(nagyobb) bajom.





Regisztrálás esetén nem hajlandó emailt küldeni a rendszer, sőt új komment érkezésekor sem…hiába van beállítva…





http://www.winblogger.net az oldalam…kapcsolat részen simán kimegy az email, a winblogger@winblogger.net email cím pedig mindenhonnan hibátlanul működik.





Próbáltam olyan pluginnal is ami, SMTP beállításokat tesz lehetővé, de sehogy nem jutottam sikerre. (ugyanebben a pluginban a PHP mail funkció segítségével hibátlanul kiment a teszt E-mail…)





Érzésem szerint mindent megpóbáltam, de sehogy nem akar működni a dolog…











Ha tudnátok segíteni benne, azért nagyon hálás lennék :rolleyes:











Üdv.:





pzstm

esetleg valami hibaüzenet / log darabka?


'hgrg' wrote on '2009-11-09:




esetleg valami hibaüzenet / log darabka?











Mire gondolsz pontosan?


Mivel regisztrációnál semmilyen hibát nem dob, azt mondja sikeres a regisztráció, nézd meg a fiókodat....csak hogy semmilyen email fiókba nem jön meg a mail :(





Felhasználók közt látom is a usernevet meg egyebeket...csak nem megy ki a címükre az email.....


Esetleg a WP mail tesztelés során megmutathatom, hogy SMTP settings esetén milyen hibaüzenetet dob....(akármilyen SMTP-re)





Nem tudom az segít-e :rolleyes:

Hát az is jó valamennyire hgrg arra gondolt hogy az error logot mutasd. Ami ott van a tárhelyen. (többnyire)

  1. php error logokat kapcsold be




  2. smtp plugin itt





    ezzel próbálj meg beállítani egy gmail acc-ot és nézd mit dob a kapcoslódásra…

Bocs, de nem tudom szerkeszteni a postom: http://wordpress.org/extend/plugins/swift-smtp/ a link

Fatal error:





Uncaught Error of type [Swift_Connection_Exception] with message [The SMTP connection failed to start [tls://smtp.gmail.com:465]: fsockopen returned Error Number 111 and Error String 'Connection refused']





@0 require_once() in /home/content/09/5109609/html/winblogger/wp-admin/options-general.php on line 10





@1 do_action() in /home/content/09/5109609/html/winblogger/wp-admin/admin.php on line 91





@2 call_user_func_array() in /home/content/09/5109609/html/winblogger/wp-includes/plugin.php on line 339





@3 st_smtp_options_page() in on line





@4 wp_mail() in /home/content/09/5109609/html/winblogger/wp-content/plugins/swift-smtp/shiftthis-smtp.php on line 92











in /home/content/09/5109609/html/winblogger/wp-content/plugins/swift-smtp/Swift/lib/Swift/Errors.php on line 99

















Ilyen üzenetet kaptam swift SMTP Plugin használata esetén (saját gmail accountot állítottam be rá :rolleyes: )

kipróbáltam ezt az Autoresponder hrlveélküldő plugint csak egy pillanatra, és simán kiment róla a teszt email…











Én már tényleg nem értem mi lehet a gond :frowning:

Senki nem tud megoldást a problémámra? :frowning:

@pzstm: nyugi ha lesz valaki majd ír…

Közben sikerült megoldanom a problémát…azért mindenkinek köszönöm a segíteni akarást :rolleyes:

Szia pzstm!











Elárulnád másoknak is, hogy mi volt a megoldás? Hadd tanuljon az is, aki utánad érkezik, és hasonló dologba csúszik. Hogy ne szenvedjen annyit, mint pl. Te… :slight_smile: :slight_smile:


'Farkas wrote on '2009-11-14:




Szia pzstm!





Elárulnád másoknak is, hogy mi volt a megoldás? Hadd tanuljon az is, aki utánad érkezik, és hasonló dologba csúszik. Hogy ne szenvedjen annyit, mint pl. Te... :) :)











Persze...beszereztem egy SMTp használó plugint (WP-email), és godaddy fórumon érdeklődtem, ahol megmondták, hogy az MSTP-nek a "relay-hosting.secureserver.net"-t adjam meg. smemilyen más SMTP-vel nem akart menni. Mostmár hibátlanul megy, és ha komment érkezik az oldalamra, akkor is megjön a mail. ;)

Köszönjök szépen a felvilágosítást! További sok sikert!

hu… most olvasom, hogy kicsit fáradt lehettem tegnap…ennyi gépelési hibát egy kommenten belül :rolleyes: :blink:

igen, nekem is hosszú időbe telt mire beconfigoltam /de addigra itt már megvolt a tipp:/ … amit tudni kell godaddynél: relay-hosting.secureserver.net az smtp server 25ös port és SEMMIFÉLE hitelesítés… ennyi :slight_smile: