Dyad sablon fejlécre írsz szöveg méretezés

Sziasztok.

A Dyad sablonthasználom az oldalamon a www.mittettel.hu -n. A gondom az, hogy mobilos nézetben a szöveg teteje lelót a képről. A szövegen már nem tudok tovább húzni, így valahogy a méretezést kéne megoldanom. Sajnos az iphone 4/5/se igen leterjedt képernyőméretek is érintettek így meg kelle oldanom valahogy.

B kérdés az, hogy ennek a szövegnek nem lehet valahogy hivatkozást adni? csak egy egyszerű oldalon belül ugrás kéne :slight_smile:

 

Köszi!

A style.css 883.sorát csréld le erre:

@media only screen and (max-width: 960px)

.site-header, .is-singular .site .site-header, .admin-bar .site-header, .admin-bar.is-singular .site-header {

display: block;

padding: 1rem 1rem 0px;

position: relative;

top: -55px;

width: 100%;

}

Aztán a footer részből töröld ki a facebook like boxot mert nem reszponzív. Keress hozzá egy normális bővítményt és használd azt. Van belőle bőven…

 

Nagyon köszi! Sajnos kicsit (eléggé) láma vagyok a kérdésben.

Megvan a css fájl de a 883. sortök másról szól. WIN scp-ben nézve a 3860. sorban van valami hasonló.

Jó helyen járok? :slight_smile:

Köszi

Jó helyen jársz, a képen a kurzor is pont jó helyen van. A top:0; sort írd át erre:

top: -50px;

A facebook-ot meg cseréld le mert vagy 150px-el megtolja jobbra az oldalt és nem mobilbarát miatta az oldal.

A hozzászólásodat pedig szerkeszd át mert a sablon linkje az admin oldaladra mutat. Azt azért nem nagyon kéne seo-zni :slight_smile:

Köszi. részsikert sikerült elérnem.A szöveg már megjelenik, de sajnos a képből levágódik egy kis rész. Ezzel lehet valamit még kezdeni? Ha bonyolult keresek egy másik sablont inkább)

Ui.: Hogy lehet szerkeszteni a hozzászólásokat itt? Nem tudom kivenni a linket. Mondtam hogy láma vagyok :slight_smile:

 

KÖSZÖNÖM!

Hát ez már telefon és böngésző függő. Nálam huawei p9-en chrome-n tökéletes.

Hogy hozzászólást, hogy lehet szerkeszteni azt nem tudom, ez egy nagyon gyenge fórum motor ami itt működik.

Köszönöm a sok segítséget!