Duplicator probléma

Sziasztok!

Duplcatorral próbáltam meg egy oldalt költöztetni. PHP Open Base Dir-problémába ütközetem. Ha figyelmen kívül hagyom a figyelmeztetést, átköltözik az oldal, viszont nem működik a másolt oldalon a szerkesztő (elementor), illetve ha valamit változtatok az oldalon összeomlik. Találkozott már valaki hasonló problémával.

A PHP Open Base Dir megoldása, hogy felveszem a kapcsolatot a tárhely szolgáltatóval, hogy állítsák át a php.ini-t. De ez osztott tárhelyen nem lehetséges. Ötlet valakinek?

Mit mond a hibanapló?
A PHP verzió (és modulok) azonosak?

Szia!

A php verzió ugyanaz, modulok ugyanazok. hibanapló nem mond semmit. Az érdekes az, hogy mindegy hogy melyik költöztető plugint használom ugyanazt az eredményt kapom. Az oldal átköltözik, de nem lehet szerkeszteni, bármit változtatok, kikapcsolok egy bővítményt vagy bármit, már nem működik. Ha semmin sem változtatok az oldal működik rendesen

Akkor könnyen lehet, hogy a tárhellyel van a gond és nem minden más hibás. :slight_smile:

Igen negyon úgy néz ki, ha duplicatorral költöztetem dobja a fogadó tárhely is a PHP Open Base Dir hibát . Az oldal átköltözik, de szerkeszthetetlen,

Sziasztok!
2 hete olyan probléma volt az egyik általam felügyelt weboldallal, hogy a weblap betöltése helyett egy hibaüzenet jelent meg, mely azt írta a tárhely 5.3 verziójú php kódolást használ, és a wordpress 5.6-os verziót kell minimálisan beállítani. A C-panel PHP manager menüjében 7.0-ra volt állítva, de ezt ellenőriztem és valóban arra volt állítva. Rámentettem, és ez után már betöltődött. A hiba a .htacces fájlban volt, mivel a hiba idején valaki módosította. A tárhely szolgáltató „szakértői csapata” azt a választ adta, hogy a weboldal Duplikator nevű bővítménye a felelős a módosításért. Mindezt magától tette a bővítmény, és nincs automatikus frissítés beállítva, én pedig nem léptem be az oldalra. Én hiába írtam, hogy az nem lehet, mert
egy: következetesen használom minden általam felügyelt oldalnál körülbelül 6 éve, és még soha nem lépet fel ilyen hibajelenség;
kettő: a Duplicator nevű bővítménynek, nincs olyan funkciója, hogy a weboldal gyökerében lévő .htacces fájl nevét és tartalmát módosítsa. Én külső beavatkozásra gyanakszom, de a szolgáltató nem nyújt ehhez segítséget.
Találkozott már valaki ilyen hibával, mi okozhatja a hibát, hogy lehet elkerülni?

Van amikor hiba keletkezik. A duplicator akkor legyen fenn, amikor használod.