Dupla menü nem kell, menü rendberakása

Sziasztok!











Megmutatom mi a bajság http://newreal.hu/menu.jpg











Ott van a menü…nade duplán.











A felső sor nem kéne…csak a magunkról felirat…a baj annyi, hogy ha a header.php-ból kitörlöm a menü kódját akkor nem lesz ott semmi…kéne de csak az 1.











Alatta aza kisebb menü úgy műxik, hogy betettem a WPML plugint, picit átszabtam a CSS-t és most végülis rendes főmenüként működik (ha szabad ilyet mondani) azaz ha új oldalt veszek fel, hozzáadódik ehez a picihez…de a felső sorhoz is…a felső rész egy részét hogy tudom eltávolítani?











Másik kérdés…az oldalak sorrendjén szeretnék változtatni…hol, és hogy lehet megcsinálni?











Adatbázisban az ID sorrendet ha módosítom az elég? Hol találom pontosan? Elég brutális az adatbázisa…

sorrend: my page order plugin











oldalszures: wp_list_pages('title_li=&exclude=IDEaKISZURENDOoldalakIDJEvesszovelELVALASZTVA')











nem lenne neked eleg egyetlen topic? mert a problema lenyege meg mindig ugyanaz, a navigacio babralasa…

mi lenne ha először úgy rendesen végigolvasnád a WP theme készítés dokumentációját?

Ok több topicot nem nyitok, és bocsi.











WP téma készítés magyarul hol van dokumentálva? Englist nem érteni fluente…még.


'roliika82' wrote on '2009-09-14:




Ok több topicot nem nyitok, és bocsi.





WP téma készítés magyarul hol van dokumentálva? Englist nem érteni fluente...még.








magyarul? nem hinném, hogy van... az informatika az egy olyan szakma ahol kikerülhetetlen az angol.

'Török wrote on '2009-09-14:




sorrend: my page order plugin





oldalszures: wp_list_pages('title_li=&exclude=IDEaKISZURENDOoldalakIDJEvesszovelELVALASZTVA')





nem lenne neked eleg egyetlen topic? mert a problema lenyege meg mindig ugyanaz, a navigacio babralasa....








Ez is működik! Köszönöm! :D Lassan kezdem kedvelni ezt a wordpress dolgot...amúgy meglep mennyi mindenre van plugin..és még működik is.

'charlie' wrote on '2009-09-14:




magyarul? nem hinném, hogy van... az informatika az egy olyan szakma ahol kikerülhetetlen az angol.








Hátakkor marad az angol. :)) WP angol honlapján megtalálom?

http://codex.wordpress.org/

Köszönöm szépen!