Díjkalkulátor szállítmányozós oldalnak

Sziasztok!

Egy csomagküldő szolgáltatást végző cégnek lesz új weblapja és díjkalkulátorral akarják, hogy miután megadják az adatokat (küldő, fogadó, csomag mérete, súlya, stb…) legyen ott az azonnali fizetés.
Persze az lenne az igazi, ha lenne egy user felület is, ment egy webshop-ban és egy ilyan form kitöltése-fizetése után mint pl. az “eddigi megrendelések”-et láthatná az illető.

Szerintetek mi lenne a legjobb módszer erre?

Én eddig 2 variáción gondolkodtam (röviden):

  1. Contact form pro verzióban fizetési lehetőségekkel a végén, de itt ehhez gondolom nem fog tartozni Login/sign out/ user page…
  2. woocommerce-t alakítom és termékként veszem fel pl. a “belföldi szállítást”.

Néztem egy csomó díjkalkulátor plugint szállítmányozós oldalakhoz, de azoknál sincs, vagy nem lehet kivenni a leírásból, hogy van-e a usernek lehetősége visszanézni, az úgynevezett “megrendeléseit”.

Nagyon megköszönném, ha valaki tudna adni valami jó ötletet, vagy tanácsot! :smiley:

Lehet Gravity form irányában indulnék inkább. A form beküldések meg listázhatóak némi egyedi ráfejlesztéssel és pl. SimplePay integrálható bele mint fizetés.

1 kedvelés