dfBlog ingyenes WP-sablon magyarul

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) dfBlog ingyenes WP-sablon magyarul című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: dfBlog ingyenes WP-sablon magyarul]

Üdv!
A téma jobb felső sarkában van egy szürke nyíl. Azt hogyan tudom működő képessé tenni?

Egy kattintás rá, és lenyílik egy kis bejelentkező felület, újabb kattintásra eltűnik.

Akkor nálam van a hiba, mert nekem nem csinál semmit.

nekem behúzta cúfosan az RSS feliratkozás szöveget egy második sorba a kezdőlap gomb alá, így meg rátakar az alatta lévő szövegre… CSS guru seítsége bármikor jól jönne!

nem kötekedésképpen mondom, de igy nem sok értelmét látom a template bemutatóknak. nem lehetne hogy a mostanában előtérbe került WP frameworköket járjátok körbe? az nagyon érdekelne. Pl themehybrid.com és a többiek. hybridet pont használom és elég komoly.

Nem is vesszük kötekedésnek, sőt! :slight_smile:

Időnk, energiánk azonban, sajnos, jószándékunkkal fordítottan arányos. :frowning:

Örömmel fogadunk bárkitől wordpress-témájú írást. Megtennéd? Regelj be, ha nem tetted volna, és már nyomatjuk is az írásjogot. Rendben? :slight_smile:

http://codex.wordpress.org/Theme_Frameworks igy hirtelen ennyi:D

Köszi a lehetőséget, sajnos a saját blogjaimmal sem bírok:) A múltkor küldtem egy plugint twilink.hu-val kapcsolatban, illetve egy hírt azt megkaptátok?

Kedves tzs!

Magam részéről nem látom a beküldött hírt, vagy bővítményt. Hacsak a Patai valahova el nem keverte… :slight_smile:
Ide küldted? :slight_smile:

Megtennéd azt, hogy a theme-framework lényegéről egy rövidke bejegyzést, összefoglalót mégiscsak tennél azok kedvéért, akik nem annyira vágják az anglikánust? Ráérsz. Nem kell azonnal, elég a hét bármelyik napján az a kis fél-egy oldalacska… :slight_smile: :slight_smile: