Description

Sziasztok!











Észre vettem, hogy a keresőkbe nem olyan jó az oldalam, és mint kiderült ez azért van mert nem adtam meg a címsort ami egyenlő a meta leírással!











Ezzel viszont az a baj, hogy ha megadom akkor azt a blog címe alatt is megjeleníti és pont ez a baj!











Ezt hogy tudom onnan kiszedni???











Várom a válaszokat!:slight_smile:


Quote:

címsort ami egyenlő a meta leírással





Nem. Nem egyenlő :)


Meta tagekhez, ha nem ismered őket nagyon:


http://www.fabio.hu/meta-tag-generator


Ill. az AllInOneSEO pack plugin is segíthet.


A title pedig valóban a címsort jelenti. Azt a közé írt dolgok határozzák meg.


a sablonod header.php-jében turkálva szerkesztheted ezeket kódban, vagy pld a fent említett pluginnal

Az így ebben a formában nem túl, jó, ha meta tageket beírod a headerbe. Akkor minden psostnál ua. lesz minden. Kuglinak nem tetszene. Uh. vagy ne használj semmit, vagy használj de akkor plugint. Platinum seo pack, headspace, all in one seo…

Köszönöm a válaszokat!





Ki próbálom az all-in-one-seo-peacket és meglátjuk mi lessz!:slight_smile:


'Efrud wrote:

Kuglinak nem tetszene. Uh. vagy ne használj semmit' date=' vagy használj de akkor plugint. Platinum seo pack, headspace, all in one seo...[/quote']





Nem érdekes, nincs nagy jelentősége - akarom mondani én még semmi jelentőségét nem vettem észre.





Quote:

Ki próbálom az all-in-one-seo-peacket és meglátjuk mi lessz!:)








Az jó kis plugin - "kötelező" feltenni ;)





Dobd fel mellé ezt is: Google XML Sitemaps


http://wordpress.org/extend/plugins/google-sitemap-generator/





és így, - e két plugin segítségével -, a google k*nyalja a weblapod fenekét :D

Köszi hitetlen, ezt is felrakom! Mostmár minden oldalamnak van különböző meta tagjai már csak a fő oldalnak kéne… (valami.hu)

Az all in one seo packban lehet azt beállítani. A home desc, key, title-nél.

A Platinum SEO amugy miben más, miben tud többet? :slight_smile:

Ha jól emlékszem annyiban, hogy több mindent lehet noindexbe tenni. Viszont szerintem canonical nincs benne, de ebben nem vagyok biztos mert már baromi rég nem használtam.


'Efrud wrote:

Az all in one seo packban lehet azt beállítani. A home desc' date=' key, title-nél.[/quote']


Ohh, köszi megtaláltam :)


Egyébként a Google XML Sitemaps-nél mikor a főoldalamnak adom meg az 1-es fontosságot akkor 0-ra átvált mentés után...ezt viszont pl. a 0.9-nél nem csinálja...


Ez miért van?


Még egy problámám a következő: Probléma merült fel az oldaltérkép elkészítésekor. Bizonyosodj meg, hogy a fájl létezik és írható. "Tovább"


Előre is köszi...:)


'Efrud wrote:

Ha jól emlékszem annyiban' date=' hogy több mindent lehet noindexbe tenni. Viszont szerintem canonical nincs benne, de ebben nem vagyok biztos mert már baromi rég nem használtam.[/quote']





canonicalra egy plugin: http://yoast.com/wordpress/canonical/

Hy!











A Google XML SiteMaps-nél ezt a hibát írja: Probléma merült fel az oldaltérkép elkészítésekor. Bizonyosodj meg, hogy a fájl létezik és írható.











Melyik fájlt kéne írhatóvá tennem???











Előre is köszi :slight_smile:

Az előző problémát megoldottam hogy 777 jogot adtam a root könyvtárba :slight_smile:





Az a kérdésem ezzel kapcsolatban hogy így nem lesz feltörhetőbb a blog?

Nem frankó mindenre 777 jogot adni és nem hogy nem frankó, hanem nem is szabad!

Nem mindenre adtam 777 jogot, csak a public_html nevű mappának! Azon belül a mappáknak 755 és 644-es joguk van! Ez így jó? Mert máshogy nem működik a Google XML SiteMap…

bluespirit.











Kézzel (ha kell, akár többször is) késztesd el vele a sitemap-ot. Egy-kétszer “így kiakad”, de kézzel rá tudsz segíteni, hogy visszajöjjön. (tehát FTP jogokat nem kell ezért módosítani)

Most feltettem a 3.1.4-es verziót de megint van hiba :o





Most már újraépíti az oldaltérképet ha kézzel, akarom! Viszont ahányszor próbálom a megadott oldal fontosságát 1-re állítani, mentés után visszaugrik 0-ra…





Mi lehet a hiba???





Előre is köszi:)

írd át az adatbázisban.





a Featured Content Gallery pluginnél fordult elő, de az sem jegyezte meg a beállításokat, csak ha kézzel belenyúltam a táblába, egyébként frankón üzemel…

Nah ehhez kéne egy kis segítség… :lol:





Valaki megtudná mondani melyik sort és hogyan írjam át?





Előre is köszi:)