Deliciously Simple Theme Fordítás

<br />
Hello!<br />
<br />
Sehogy sem boldogulok a téma magyaritásával. Az admin felületen amit tudtam és lehetett<br />
azt leforditottam magyarra, poedit-el legeneráltam a nyelvi fájlt mert lang mappa nincs<br />
a sablonhoz, de amit kellene azt poedit nem irja igy nem tudtam leforditani. Php-hez<br />
ilyen szinten nem értek. Keresek egy embert, aki fizettség ellenében megcsinálná<br />
nekem a forditást. Pár angol szó maradt már csak benne, 2-3 db.<br />
<br />
<br />
a honlap: http://watchthis.hu/gengszterkorzo/<br />
a munka:<br />
<br />
1, menü/keresés: type anything and hit enter, ezt irja ha rákattintok. ide<br />
azt kellene irni, hogy kereséshez irja be a szöveget és enter.<br />
2, infobar: július 4th, 2015 drámák, krimik, sorozat, történelmik | 2<br />
Hozzászólás<br />
itt a dátum nem magyar formátum<br />
3, a hozzászólás rész nem magyarul kezdődik, "2 Comments:" utána<br />
"+Valaszol". itt nem az van hogy +Válaszol. utána "+Add Comment", ez sem<br />
magyar.<br />
<br />

Az az 1.9-es verzió, ami nálad fut, 2013.03.06–i kiadás, jelenleg az 1.10.3 verziónál tart a szerző, és a legutóbbi frissítés 2015. májusban volt.

Azt nem mondtad, hogy a fizetős, vagy az ingyenes verzióról van-e szó.



A dátum: a functions.php-ban a 364. sor tájékán írd át a dátumot Y-m-d re, és a single.php-ben a 11. sor körül a F jS, Y kifejezést ugyancsak Y-m-d-re, és ennek a sornak a végén a Comments-et hozzászólás-ra



A type anything… a header.php fájl 74. sora körül a Type anything and hit enter… szöveget írd át



A hozzászólást a comments.php 16 sora körül kell átírnod

Köszönöm Győző a segitséget, nagyon hálás vagyok érte, már azt hittem sosem lesz készen.



Igen ez a 1.9-es verzió, frissítettem az újra csak ott nem jön be a betűtípus visszaraktam a régit. Fizetős verzió licenc minden.



Mindent sikerült magyarra forditani, igy már az egész téma magyar lett.Az “add comment” kép fájl volt majd kiverte a szemem hogy .png de nem vettem észre csak most.



Még egy kérdés a tökéletesités érdekében: a “+Valaszol” emlékszem régebben irtam át erre a “+reply” helyett és már akkor se engedte az ékezetet, hogy “+Válaszol” legyen belőle. Most ismét áttúrtam és megtaláltam a functions.php ben de most is azt csinálja, hogy az “á” betű helyett egy karaktert rak be. Lehetne ide irni azt is, hogy “felel”, “felelet”, de nekem a “válaszol” tettszik. Ezt meg lehet oldani valahogy, hogy ismerje fel az “á” betűt?



+1

A dátum formátum már jó, csak azt irja, hogy “2015 júl, szo |sorozat, történelmik | 4 Hozzászólás

tehát nekem az kellene hogy 2015 júl, 25, és nem az hogy ma szombat van. Ezt meglehet csinálni?

+Reply helyére írd azt, hogy

<br />
+Válasz
```<br />
magyarán szólva az<br />

á betű = á ```
A dátumhoz pedig Y-m-d formátumot írd be, és akkor a 2015-07-25 alak fog megjelenni. (Értelemszerűen: Y.m.d. = 2015.07.25.), valahol a single.php 11. sorának elején.

Király, még egyszer köszönöm Győző!

Nem hiszem el, még egy angol szó maradt benne. Ha a főoldalon egérrel a Featured Images főlé állok akkor az jelenik meg, hogy view. Kerestem mindenhol de nem találom hol irjam át ezt. Tudnál még ebben segiteni?



http://watchthis.hu/

“Természetesen”, az is egy kép az /img/post_view_…png :slight_smile:

Pfú, rá nem jöttem volna. Köszönöm szépen!