Custom fields linkek

Hali most kezdtem el wordpresst használni, úgyhogy még kicsit zavaros nekem ez az egész, de olyan custom fieldet akarok csinálni amiben linkeket tudok rakni kategóriákra pl: cikk alma körte salát- akkor customba be tudom állítani hogy az alma categoria linkje ott legyen ami kilistázza a többi alma kategoriás cikket, a körte a sajátját, másik cikk narancs körte- akkor az a narancs kategoria linkjét oda tudom rakni meg a körtéét és így tovább, igazából csak pár kategiória opció kell szóval checkboxal esetleg meg lehetne csinálni vagy valahogy máshogy. Az a baj hogy nem igazán vágom hogy a custom fieldek hogy épülnek föl melyik fileba mit kell beleírni esetleg egy jó magyar tutorialnak is örülnék ami a megfelelő irányba állítani. előre is köszi

Na találtam egy jó guideot, úgyhogy már “csak” egy dolgot szeretnék tudni, hogy lehetne megcsinálni akkor ezt a check boxos dolgot vagy az hogy ha beírom hogy alma akkor azt a vaulet veszi fel hogy vagy körténél cat=8 stb. és hogy ha beírom egymás mellé hogy alma, körte akkor mind kettőre működik. ugyan e checkboxra bepipálom hogy alma akkor berakja a hrefet ha bepipálom a körtét is akkor berakja annak a linkjét.