CSS választó a főoldalra

Üdv!











Jelenleg mystique témát használok, és valahogy szeretnék egy css-váltót az oldalra rakni, mert igencsak vegyes visszajelzések érkeztek az oldal színeivel kapcsolatban. A témához alapból tartozik 5 css file, ezt szeretném kirakni az oldalra, hogy a userek kitudják választani a nekik tetsző színösszeállítást. Megoldható, vagy túl nagyot álmodtam ? :slight_smile: Előre is köszi.

Némileg sikerült előrehaladnom. Ugye a mystique admin felületén van pont egy olyan stilusválasztó, amit én a főoldalra szeretnék rakni.





Belenéztem az admin php-jába, és azthiszem ez az a kód ami engem érdekelhet :


Code:











<input class="radio" type="radio" name="color_scheme" id="color-box-green" value="green" />









<input class="radio" type="radio" name="color_scheme" id="color-box-blue" value="blue" />









<input class="radio" type="radio" name="color_scheme" id="color-box-red" value="red" />









<input class="radio" type="radio" name="color_scheme" id="color-box-grey" value="grey" />









<input class="radio" type="radio" name="color_scheme" id="color-box-orange" value="orange" />















a hozzátartozó css-ben csak a color boxok színét meghatározó dolgok vannak.


A kérdés még mindíg ugyanaz. Hogyan tudom kirakni ezeket a color-boxokat a főoldalra, hogy a userek is tudjanak css-t váltani?