css ie monnyon le

van egy oldalam az urlrovidites.info. Ma csinálgattam a külsejét. Készen is vagyok vele, de akadt egy olyan problémám, hogy ie7 és nyolc alatt megnyúlik az oldal. Vagyis van a háttér és az alsó gördítősávot odébb lehet gördíteni. A hajam eldobom már azt a keveset is ami van, de nem jövök rá miért csinálj ezt, ez a csodálatos, kellemes, hibátlan, hogy szakadna szét Internet Faxplorer.





Segítségeteket előre is köszönöm!

banner nélkül is csinalja?

igen, de most nézem, hogy csak ie7 alatt van ez probléma.

En is a kepre tippelek, bar most nem tudom megnezni IE7 alatt. Nezd meg mit reagal ha levagod a szeleit a fejlec kepnek, hogy 800px legyen, vagy ha a #fejlec-ben a width erteket atirod.

Szoval megsem a kep… smile.gif Es ha kiradiroznad css-ben?



Code:

html { overflow-x: hidden; }

Volt egy ilyen kezdeményezés nem rég, hogy NE fejlesszen senki IE6-ra, ezzel is rákényszerítve az embereket a frissítésre! :slight_smile: Én kiterjeszteném… IE-re úgy globál!

Ja de nem lehet, mert még valamelyik info tanár is ie-rt használ. Az a súlyus.





Kratka, megmondom őszintén, még nem volt időm megnézni a képet, de ma mindkét megoldásod megpróbálom. :wink:

Gyáá. Király. Radirozás sikerüt Kratka! Ezer hála, ment a hírnév. :slight_smile:

Ennek oromere (ha mar ez Presszo), mindenkit meghivok egy jo eros piros gumicukorra wink.gif

hehe. Jó benne vagyok. :smiley:

Tessek: kep





(A gumicukor a belsejeben van smile.gif )

:slight_smile: Fúú ne is mondd, pénteken majális. Tegnap barátommal sétáltunk a városba már bejelentette, hogy már van egy üveg jéger. Előre félek mi lesz… :smiley: