css hozzáfűzése widgetekhez

Üdv,





egy saját widgetben hogyan hivatkozhatok általam mellékelt css fájlra? (konkrétabban: hogyan érhetem el, hogy a mellékelt css fájlom a wp_head-be kerüljön?)

ha az alap css-be beleírod a widgetedre vonatkozó részt, mivel az már beolvasásra kerül végre fog hajtódni és aszerint jelenik meg a widget…

ez sajna nem lenne túl jó megoldás, elsősorban mert nem rugalmas, hisz akkor is beolvasódik, ha a widgetre épp nincs szükség… + ehhez hozzáférés kéne a fő css-hez, ami nem mindig lesz meg. olyan megoldás kéne, amivel használhatnék egy widget-hez mellékelt css-t…

nem értelek. :o





a fő css minden esetben betöltődik, hisz az alapján épül fel a sablonod!!!











egy honlap betöltődésekor téged zavar, hogy plusz 10 sor betöltődik a css-ből? :o

de pl ezt nem tudod alkalmazni, ha mások számára írsz widgetet (mivel nem férsz hozzá a fő css-hez).





emellett a feladatban lehet, hogy sokszor kell majd váltogatni a widgetet, és nem praktikus folyton a fő css-t babrálni emiatt (illetve annyi plusz anyagot tárolni benne)











a wordpressben van lehetőség, hogy a head-hez plusz css fájlokat fűzzünk hozzá utólag, erre vonatkozott a kérdés.

hah, így már értem, azt hittem saját magadnak bütykölsz, mea culpa! :wink:











egyébként úgy tudom nem feltétlen kell a headbe kerüljön a css meghívása, de pl lehet ez megoldás:









Code:

function wp_head() {

$stylesheet_url = PLUGIN_URL . '/style.css';

echo ''; }