CSS formázás

Sziasztok,



Egy olyan kérdéssel fordulok felétek, amelyre nem tudok megoldást találni, igen tudom, most biztos sokan úgy gondolják, na már megint egy ember, aki azért regisztrált, mert elakadt, nem így van, most bukkantam erre a fórumra, szeretnék értékes tagja lenni a közösségnek.



Szóval, a problémám a következő, nagyon sok h3 tag van az oldalamon, és ezeket szeretném sima divbe átrakni, állítólag ennek kereső optimalizálási céljai vannak, nem én foglalkozom vele úgyhogy passz, van erre valami megoldás?



Köszönöm a segítséget előre is.



Megkeresed a termékkategória sablon fájlt és átírod abban. Ha a sablonodban van, akkor - gondolom - woocommerce nevű könyvtárban célszerű keresgélni…

Egyébként a google okosabb annál, minthogy zokon vegye egy kategória oldalon (mindegy, hogy termék vagy blog kategória) a több/sok h2, h3 elemet.

Kicsit konyítok a SEO-hoz. Én úgy tudom, hogy a headings elemeket a Google kiemelten figyeli. Nem véletlenül tette a sablon h3-ba a termékneveket. Én Woocommerce-t használok, abban is így van. Szerintem hagyd nyugodtan úgy.


Hát, passz, azt tudom, hogy rohadt sok van belőle, konkrétan 36 db, ezért kérte a SEO cég, hogy legyen sima div. Én nem konyítok hozzá, úgyhogy vissza kérdezek :) Sok a 36db h3?
Andrea wrote:
Megkeresed a termékkategória sablon fájlt és átírod abban. Ha a sablonodban van, akkor - gondolom - woocommerce nevű könyvtárban célszerű keresgélni..
Egyébként a google okosabb annál, minthogy zokon vegye egy kategória oldalon (mindegy, hogy termék vagy blog kategória) a több/sok h2, h3 elemet.

Én magam is így gondolom. Én csak "áldozat" vagyok ^_^
roland88 wrote:
Hát, passz, azt tudom, hogy rohadt sok van belőle, konkrétan 36 db, ezért kérte a SEO cég, hogy legyen sima div. Én nem konyítok hozzá, úgyhogy vissza kérdezek :) Sok a 36db h3?
Ha egy oldalról vagy bejegyzésről lenne szó és nem egy kilistázásról, akkor azt mondanám, hogy sok. Mert egy oldalon 1db h1, 2-3db h2, 5-6db h3, és tetszőleges h4-h6 lehet.
Megkérdezhetem, hogy melyik cég csinálja a SEO-t? (Mert ugye, ha kéne is kódban macerálni,azt nekik kéne csinálni, nem neked.) :)

Ez egy kategória oldal, 16db kategóriával. Mindjárt utána nézek.

Az még bőven maradhat H3 :slight_smile: