Cserepeslemez portálunk

http://www.cserepeslemez.eu











Várom a véleményeket, ötleteket, kritikákat:)

de rég mondtam itt véleményt, nosza:




  • kissé torz a fejlécben lévő kép




  • a kategóriák div-je lehetne szélesebb, mert így furi hogy egyszer csak sort dob félúton…




  • ezek miféle dátumformátumok: január 26, / 2012 hétfő január 30, 2012 — 4:26 DU. ?




  • fordítási hiányosságok is akadnak: Return to top, Search result for, Status update, Posted on




  • és kell az a wibiya?

'mano' wrote:




- a kategóriák div-je lehetne szélesebb, mert így furi hogy egyszer csak sort dob félúton...








Ezt, hogy érted, mert ehez én annyira nem értek.


Fordításhoz szintén nem értek...





Wibiya nem annyira fontos, csak nézegetni szoktam mikor milyen oldalt néznek :)

A kategóriákhoz: a sablonod CSS-ében ennél a résznél: .post-meta .meta_categories a max-width-et szedd ki, és rögtön jó lesz.











Ami nekem nem tetszik: az a felső menüsor kuszasága, nekem nagyon káosz-elméletes…

Elvileg kivettem, de változást nem látok legalább is nem tudom minek kellett volna változnia :slight_smile:

Nézd meg pl. a Tuning show alatti kategóriák felsorolását… eddig két sorba tördelte őket, mert nem volt neki elég hely…

Mért van az, hogy csinálok valami változtatást adminba akkor jó meg látom, de ha kijelentkezem adminból és úgy nézem az oldalt akkor úgy néz ki mint amilyen volt…

Bizonyára valami cache megy, nem? Vagy ráfrissítettél a böngésződdel, vagy nem tudom? :slight_smile: Így azért kicsit furi.

Tényleg valami cache bővítmény ment, de nem értem az miért blokkolta? Köszönöm a segítséget

Valaki tudna abban segíteni, hogy bármilyen menüpontra kattintok mindig a fő oldal marad… Nem értem érdekes… nem vált

Megoldodott:)