Csak egy kérdés , olyan oldal mint a vatera ?

Sziasztok !



Kérdésem a wordpressel lehet e olyan weboldalt készíteni mint a vatera ? Nem online aukciózás , hanem pl kell nekem a részletes kereső és az aukció listázás , plusz a termékfeltöltés sablonjuk , és hogy több ember betudjon regisztrálni és mondjuk " terméket " feltölteni , remélem értitek ? Nem ugyan az nem is másolás , de ezek a plugingok kellenének … Avagy a kérdés meg e tudom csinálni az ilyen fajta oldalt ?







Köszönöm szépen !

Mindent meg lehet oldani, max. kell egy kis programozási tudás is hozzá.



Igazán jó részletes keresőt én még nem láttam wp alá. Vannak jobbak, de azt is egyedi ízlésre kell szabni. A termékfeltöltés sablont is magadnak kell megcsinálni, a vateráéhoz hasonló valamit bővítményben még nem láttam.



Vagy vegyél aukció sablont (van két profi) vagy vegyél aukció bővítményt. Ez is van 5-6. Egyszerűbb lesz az életed.

Köszönöm szépen , esetleg egy apróhirdetővel nem lehetne megoldani ezt az elképzelést , mert lényegében nem licitálós oldalt szeretnék , hanem pl olyat hogy fel lehessen tölteni kedvenc tárgyaimat és azt mindenki megtekintheti ! Ha meglehetne melyik a legjobb olyan bővitmény amelyet átlehetne írni vagy esetleg használható is !