Counterize II

Sziasztok!





Tudnátok nekem a fenti plugba segíteni?





Ahogy bekapcsolom így néz ki a blogom!





Bocsi de hosszú!























WordPress database error: [Table ‘litkei.wp_counterize_useragents’ doesn’t exist]





SELECT count(agentID) from wp_Counterize_UserAgents where name = ‘Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; hu; rv:1.8.1) Gecko/20061010 Firefox/2.0’











WordPress database error: [Table ‘litkei.wp_counterize_useragents’ doesn’t exist]





INSERT INTO wp_Counterize_UserAgents (name,count) VALUES (‘Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; hu; rv:1.8.1) Gecko/20061010 Firefox/2.0’,0)











WordPress database error: [Table ‘litkei.wp_counterize_useragents’ doesn’t exist]





SELECT agentID from wp_Counterize_UserAgents where name = ‘Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; hu; rv:1.8.1) Gecko/20061010 Firefox/2.0’











WordPress database error: [Table ‘litkei.wp_counterize_pages’ doesn’t exist]





SELECT count(pageID) from wp_Counterize_Pages where url = ‘/blog/’











WordPress database error: [Table ‘litkei.wp_counterize_pages’ doesn’t exist]





INSERT INTO wp_Counterize_Pages (url,count) VALUES (’/blog/’,0)











WordPress database error: [Table ‘litkei.wp_counterize_pages’ doesn’t exist]





SELECT pageID from wp_Counterize_Pages where url = ‘/blog/’











WordPress database error: [Table ‘litkei.wp_counterize_referers’ doesn’t exist]





SELECT count(refererID) from wp_Counterize_Referers where name = ‘unknown’











WordPress database error: [Table ‘litkei.wp_counterize_keywords’ doesn’t exist]





SELECT count(keywordID) from wp_Counterize_Keywords where keyword = ‘’











WordPress database error: [Table ‘litkei.wp_counterize_keywords’ doesn’t exist]





INSERT INTO wp_Counterize_Keywords (keyword,count) VALUES (’’,0)











WordPress database error: [Table ‘litkei.wp_counterize_keywords’ doesn’t exist]





SELECT keywordID from wp_Counterize_Keywords where keyword = ‘’











WordPress database error: [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ‘)’ at line 1]





INSERT INTO wp_Counterize_Referers (name,count,keywordID) VALUES (‘unknown’,0,)











WordPress database error: [Table ‘litkei.wp_counterize_referers’ doesn’t exist]





SELECT refererID from wp_Counterize_Referers where name = ‘unknown’











WordPress database error: [Table ‘litkei.wp_counterize_keywords’ doesn’t exist]





SELECT count(keywordID) from wp_Counterize_Keywords where keyword = ‘’











WordPress database error: [Table ‘litkei.wp_counterize_keywords’ doesn’t exist]





INSERT INTO wp_Counterize_Keywords (keyword,count) VALUES (’’,0)











WordPress database error: [Table ‘litkei.wp_counterize_keywords’ doesn’t exist]





SELECT keywordID from wp_Counterize_Keywords where keyword = ‘’











WordPress database error: [Table ‘litkei.wp_counterize’ doesn’t exist]





INSERT INTO wp_Counterize (IP, timestamp, pageID, refererID, agentID) VALUES (‘87.97.100.215’,‘2007-03-31 21:58:01’, ‘’, ‘’, ‘’)











WordPress database error: [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ‘’ at line 1]





update wp_Counterize_UserAgents set count = count + 1 where agentID =











WordPress database error: [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ‘’ at line 1]





update wp_Counterize_Pages set count = count + 1 where pageID =











WordPress database error: [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ‘’ at line 1]





update wp_Counterize_Referers set count = count + 1 where refererID =











WordPress database error: [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ‘’ at line 1]





update wp_Counterize_Keywords set count = count + 1 where keywordID =

ja igen van benne egy kicsike hiba:





a tablak nevet nagybetuvel hozza letre, de mar kisbetuvel hivja meg, szoval vagy atirod a tablak nevet az adatnazisban, vagy a kodban











ha nem ez a megoldas, akkor egyszeruen nem hozta letre a tablakat az adatbazisban











ennyi





sok sikert

Köszi megpróbálom aztán majd referálok! :slight_smile:

Hát kipróbáltam átírtam mindent és a hiba továbbra is fenn áll!





Egyéb ötlet?

a tablakat letrehozta?

nem tudom ennyire nem vágom!

ha az adatbazishoz van hozzaferesed akkor megtudod nezni, hogy vannak e egyaltalan olyan tablak amik kellenenek, ha nincs akkor letre kell hozni, a ‘pontos’ parancssor ott van a conterize forrasaban

Hi! Nekem itt van egy kis gondom. a beállításoknál nem tudom mi az a “Whois-Server” ott hagyni kell a sima beállítást? vagy mit kellene itt átírnom? mert ha publikálni szeretném a statisztikát akkor úgy látom, hogy itt van valami hiba amiért hibakódokat írk ki pár helyen ahol publikálom a statot… előre is köszi bye

a whois server egy total lenyegtelen beallitas ami nem fug ossze tenylegesen a staisztakaval es a lugin mukodesevel, es javaslot az alap beallitas











hogy probalod publikalni a statot?


ToRokZoli wrote:

a whois server egy total lenyegtelen beallitas ami nem fug ossze tenylegesen a staisztakaval es a lugin mukodesevel, es javaslot az alap beallitas





hogy probalod publikalni a statot?





Köszönöm az infót.











ezzel a parancsal be lehet szúrni bárhova...

Sziasztok a fenti sokak által jól ismert pluginnal kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom megoldani azt hogy a statisztikát ne csak admin tudja olvasni, hanem a Szerkesztő is?











Az admin “jele” a WP-ben ha jól tudom 10, a szerkesztőé 7, de nem találtam meg a fájlokban azt ahol ezt át lehet állítani.











Köszi a segítséget!

Sziasztok! A fenti kérdésre végül megtaláltam a választ, de most itt egy újabb.











Van lehetőség arra, hogy a counterize ne valós idejű statisztikát mérjen, hanem naponta egyszer frissítsen? A valós idejű statisztikától iszonyatosan behal az oldal, és nagyon belassul.











Ötlet erre?

Sziasztok!





Most frissítettem 2.04-ről 2.14.1-re a Counterize-t. Ebben már van pot fájl, elkezdtem lefordítani, de nem jelenik meg a magyar fordítás. Nem találtam sehol, ahol be lehetne állítani a nyelvet.





A régit lefordítottam közvetlenül a php fájlban, de azért poedittel kényelmesebb lenne.





Valakinek sikerült már megoldania a fordítást az új változatban?





előre is köszi

Valakinek van ötlete?