Copyright

győző a fenti összefoglalódat annyival egészíteném ki ha a sablon lgpl vagy bsd licenszű akkor megcsinálhatja a kódolós mókát. ha gpls a sablon tehát nem kereskedelmi akkor a biztosítania kell a a sablon teljes forráskódját is ha fizetsz érte. az ingyenes itt jelentheti azt is hogy tessék itt a sablon használjátok de a forráskódot nem adom oda ilyen esetben az ilyen sablonok zárt forráskódú termékként értendőek még akkor is ha a wordpress nyílt forráskódú és ingyenes is. még mielőtt megkérdezné valaki nem vagyok jogász csak belemélyedtem a különböző licensz típusokba. a gpl meg lehetővé teszi azt hogy pl a terjesztésért és a belefektetett munkáért pénzt kérjen az illető. :slight_smile: én mondjuk sablon felépítésből és elrendezésből megtudnám tippelni hogy milyen cms fut az oldal alatt. :slight_smile: szóval ezért lehetséges az ilyen dolgok elkövetéséhez. :slight_smile:

blackbird: természetesen ezen a világon rengeteg dolgot el lehet követni. Csak éppen nem illik/szabad/kellne

hgrg ez így is van ahogy írod de ilyen esetben a jogi oldalát kell nézni és nem azt hogy szabad vagy nyílt forráskódú -e a program. mondjuk ettől függetlenül geciség az ilyen. a járható út szerintem az hogy ha tetszik a sablon stb akkor támogathatod a sablon fejlesztését x összeggel ha akarod.