Contactform probléma!

Sziasztok!











Érdekes problémám akadt a contact form 1.5-el. A WP verzióm 2.5.1.











Az a problem,hogy amikor elküldök egy mailt az rendben meg is érkezik! De olvashatatlan. A karakter kódolása HTML. pl. teszt üzenet = teszt üzenet.











A másik nagy gond, az az hogy fogja a feladó nevét, és keresztnév és vezetéknévre szedi ( szintén ilyen karakter kódolással ) és az egyik feladó a ( vezetéknév@tárhelyszolgáltató.hu, a másik a keresztnév@tárhaelyszolgáltató.hu) Feltettem hozzá a magyar nyelvet. Lehet ez a baj.











Ha valakinek van ötlete kérem írjon.











Előre is köszi.











Üdv. TTSZ

Semmi ötlet srácok :frowning:





Szomorú leszek :(:frowning:

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy felraktam a contact form 7.(1.9)-et, bekapcsolom, de sehol sem találom az admin felületét. Jelenleg 2.6.3-as WP-t használok.





Tud valaki segíteni?

Ha bekapcsoltad, akkor az Admin > Intéző > Contact Form 7 útvonalon találhatod.











Elég szerény adminja van, űrlapokat hozhatsz létre, ahol egy kis variációs lehetőséget a HTML-elemek használata jelenti.











Összetettebb feladatokra inkább a cForms II. a jobb.

Köszönöm! Na ezen az útvonalon sosem kerestem volna. :slight_smile:











Egyébként picit zavaró hogy minden bővítményt más-más helyen kell kezelni. Van amit a beállításoknál, van amit itt az intézőben, a cformsII egyenesen a vezérlőpulton van…





Egységesíthetnék, hogy minden plugin admin-felületét egy helyről lehessen elérni.





Vagy van ilyen, csak én nem tudok róla???

Mi lenne a világgal, ha minden egységes lenne? Csupa pasi? brrrrrrrrrrr… :slight_smile:











Nem tudok róla, hogy lenne ilyen uniformizáló. De, az sohasem baj, ha szétnézel a saját honlap adminján, hogy mi merre lakik, mivel mit tudsz csinálni, mi hol jelenik meg - szóval, látszólag teljes ura vagy a blogodnak… :slight_smile:

Igen, eddig én is azt hittem, hogy a helyzet magaslatán vagyok, de ez eltántorított! :smiley:

sziasztok!











contact form 7-et szeretnék használni ajánlatkérő funkcióra egy oldalon.





a plugin tökéletesen működik, mindaddig amíg nem akarok manuálisan több kitöltendő mezőt beletenni. ezek tartalmát ugyanis már nem küldi el a beállított email címre. mi lehet a probléma?











előre is köszi











üdv: gábor

A probléma az, hogy nem raktad bele az e-mailbe. Ahol új mezőket állítasz be, ott lehet azt is állítani, hogy mit küldjön ki e-mailben.


'Patai wrote:

A probléma az' date=' hogy nem raktad bele az e-mailbe. Ahol új mezőket állítasz be, ott lehet azt is állítani, hogy mit küldjön ki e-mailben.[/quote']








Név (szükséges)





[text* your-name]





E-mail cím (szükséges)





[email* your-email]





Telefonszám (szükséges):





[text* telefon]





Lakhely (város, kerület):





[text lakhely]





Születési idő:





[text szuletesi_ido]





Családi állapota:





[text csaladai_allapota]





Eltartottak száma:





[text eltartottak_szama]





KHR (BAR) listán szerepel-e:








[select khr_bar "nem" "passzív státuszban" "aktív státuszban" "nem tudom"]








Hitel összege:





[text hitel_osszege]





Hitel típusa:





[text hitel_tipusa]





Futamidő hossza:





[text futamido_hossza]





Bevállalható maximális törlesztőrészlet:





[text max_torlesztoreszlet]











Piaci értéke:





[text piaci_erteke]





Elhelyezkedése:





[text elhelyezkedese]





Típusa:








[select tipusa "lakóingatlan" "nyaraló" "telek" "egyéb"]











Havi jövedelem:





[text havi_jovedelem]





Van-e folyószámlája:





[text van-e_folyoszamlaja]





Erre érkezik-e a jövedelem:





[text erre_erkezik-e_a_jovedelem]





Státusz:








[select statusz "alkalmazott" "vállalkozó" "nyugdíjas"]





Mióta dolgozik jelenlegi munkahelyén:





[text miota_dolgozik_jelenlegi_munkahelyen]











Havi jövedelem:





[text hazastars_havi_jovedelem]





Van-e folyószámlája:





[text hazastars_van-e_folyoszamlaja]





Erre érkezik-e a jövedelem:





[text hazastars_erre_erkezik-e_a_jovedelem]





Státusz:





[select hazastars_statusz "alkalmazott" "vállalkozó" "nyugdíjas"]





Mióta dolgozik jelenlegi munkahelyén:





[text hazastars_miota_dolgozik_jelenlegi_munkahelyen]





Házastárs kora:





[text hazastars_kora]








[textarea your-message]














[submit "Árajánlat kérése"]











eddig ezt a kódot használtam. a "[textarea your-message]" részt kéne valahogyan az egész űrlapra vonatkoztatni, mert a megjegyzést (" [textarea your-message] ") elküldi?

A kód jó. Csak minden kódot külön e-mailbe is bele kell rakni.











E-mailbe így írd:











Havi jövedelem: [havi_jovedelem]


Patai László wrote:

A kód jó. Csak minden kódot külön e-mailbe is bele kell rakni.





E-mailbe így írd:





Havi jövedelem: [havi_jovedelem]











köszönöm! így tökéletesen működik. :)

Az alábbi hibába futottam bele. Feltelepítettem a Contact Form 7-hez a Really Simple CAPTCHA modult, mert kéri. Megadom neki adminba a captchát, hogy elküldés előtt kérje. A captcha képe nem jelenik meg, csak a mező amibe be kellene írni. Valakinek ötlete?

Valamelyik javascipttel lesz a kavar szerintem.

a leírásban benne van, hogy külön könyvtárba kell másolni egyes dolgokat, azt megcsináltad?


Quote:




Az sincs rendben, hogy nem olvasod a használati útmutatót, de ne idézz feleslegesen, különösen ne, ha az előtted lévőhöz szólsz hozzá! Irgumm és baromira burgumm!








köszi a segítséget. Csak a szokásos módon feltettem és nem olvastam el. Megcsináltam a `wp-contents/uploads/wpcf7_captcha` útvonalat és most müxik. Köszönöm.

Sziasztok!











Egy számomra komoly problémába akadtam a contacform használatával kapcsolatban.





Arra lennék kíváncsi, hogy miként tudok az e-mail tartalmába adatokat importálni?





Van egy terméklista ahonnan kiválaszt az emberke néhány terméket, ezek a session-ben tárolva, sql lekérdezés kilistázva az oldalra stb. olyan “kosár” féle megoldás.





Azt szeretném megoldani hogy ez a tartalom a contactform segítségével elküldhető legyen. Ráadásul a form egy sablon oldalamban közvetlen hívom meg


Code:



ilyen módon.





Szerintetek van rá megoldás hogy mondjuk egy text pl.[adatok] mező tartalmát én tudjam feltölteni dinamikusan php segítségével?


Mit szóltok hozzá?


Üdv: Catfish

'ttsz' wrote:




Sziasztok!





Érdekes problémám akadt a contact form 1.5-el. A WP verzióm 2.5.1.











Kaptál választ a kérdésedre? Mert nekem is ez a gondom. De nem látok választ.

Ez egy 2008-as, több mint 4 éves kérdés volt. Azóta a Contact Form fejlesztése leállt (2009-ben), helyette ott van pl. a Cobtact Form 7 (http://wordpress.org/extend/plugins/contact-form-7/), ami a 3.2.1 verziónál jár, avagy körbe lehet nézni a keresőkkel (https://www.google.hu/search?q=wp+contact+form&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-a).











A WordPress is már a 3.4.1-es verziónál tart… :wink:

Szevasztok!











Az én gondom a Contact Form 7-el, hogy az űrlapba berakott legördülő listán szeretnék a 4 alapból megjelenőnél többet, mondjuk 10-et látni. Akkor az oldalán levő csúszka nem lenne olyan érzékeny. Tud valaki segíteni hol kell ezt beállítani? Baspo