Contactform beérkező levelek probléma

Sziasztok!











Felmerült egy olyan problémám a Contactform kapcsolati mezővel, hogy egyre több cég keres fel rajta, meg is kapom a leveleket, de amikor visszaválaszt írok visszadobja a rendszer. Rendesen megjön a céges mail-re, de hiába próbáltam többször a szokás "mail delivery… üzenet jön.





Valamit nem állítottam be, segítsetek, mert ez így elég gáz…











Köszönöm előre is. :slight_smile:











Edina (boszimama)

A Contact Form arra való, hogy nekünk írjanak a honlapon keresztül. A válaszadásra pl. a MailPress a megfelel.











Ha a bejövő levélben a feladóra kattintasz, és a levelező rendszereddel válaszolsz, és úgy pattan vissza, akkor nagy a valószínűsége, hogy elírták a feladót, vagy szándékosan rossz email címet adtak meg.

szia!











nem adtak meg rossz e-mail címet, mert a cég honlapján is az szerepel, plussz kénytelen voltam a privátról írni, s azt megkapták. Van ami egy hét múlva jött vissza, van ami rögtön… 7-8 cégről van szó, de egyre többen keresnek meg, hogyan oldjam meg?





Outlookot használok.











Köszi előre is.











Boszimama :slight_smile:

akkor a te címed hibás, vagy a szolgáltatód…!?

azért nem lehet az sem, mert olyan e-mailre érkezik be a levél, amit naponta használok, s semmi gond vele, jönnek-mennek is a levelek rendesen. Csak akkor merül fel ez a hiba, ha a kapcsolati űrlapon keresztül ír alaki, s arra próbálok válaszolni.











Egyszerűen nem értem mi lehet a hiba…

Sziasztok











remélem jó helyre írok …











nekem remekül működik a contact form-om …





a user kitölti és elküldi nekem az emailt, valamint Én úgy állítottam be, hogy elküldje neki is az emailt, hogy mit írt nekem…





na itt jön egy kis probléma











a feladónál az szerepel, hogy WordPress … ez elég ciki bigsmile.gif (mármint nem a Wp) és már mindent átbogarásztam és nem tudom, hogy hogyan kellene és hol beállítanom, hogy a cégnevet írja ki











Valaki ? :-p

  1. “Valaki ? :-p” nem látok kérdést benne… //szép magyar nyelvünk van :slight_smile:




  2. wordpress email küldője > szótár > wordpress email sender




  3. http://www.google.hu/search?q=wordpress+email+sender&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:hu:official&client=firefox-a




  4. :slight_smile:




  5. ha nem megy az angol, vagy nem találod meg érthetően leírva szólj és megyünk tovább :slight_smile:

http://wordpress.org/extend/plugins/wp-from-email/











3.3.1 alatt működik, pedig öreg darab











http://www.tipsandtricks-hq.com/wordpress-plugin-change-wp-email-from-details-1883











ez egy másik, újabb

A Contact Form 7 tökéletesen működik …





nem szeretnék újjat, meg bővítményt, meg semmit …





csak egy apró hiba van a rendszerbe és nem tudom hol kell átállítani











amennyiben a felhasználó küld nekem emailt, azt én is meg ő is gond nélkül megkapja, mert így állítottam be dikrekt





ami nagyon zavar, hogy a felhasználónak úgy jön vissza a levél, minha saját magának küldte volna, tehát a feladó neve “én” lesz, nem pedig a cégnév





ez két okból kifolyólag is rosssz





az egyik, hogy pl a gmail hibát jelez neki nagy piros dobozban a következő szöveggel: Lehetséges, hogy az üzenet nem a következő személy küldte: winkike@gmail.com További információ Adathalászat bejelentése és így a user megijed és törli :-o , a másik, hogy lehet egyből spam-ba rakja a levelet, mert ki küld magának levelet ugye a saját emil címéről … pfffff





A contact form beállításainal, amikor az Email (2) használat -nál bármi mást írok a user helyére a your-email helyett, akkor a felhasználó postafiokjában már a feladó nem ÉN lesz, hanem WordPress ami még az első verziónál is rosszabb

















szóval nem hiszem, hogy valami nagyon bonyolult beállítási programozási dologról lehet szó ,gondolom …





tudtok erre megoldást ???











itt lehet kipróbálni, bátran nyomkodjátok, csak hülyeségeket írjatok bele, nehogy tényleg foglalásnak vegyük bigsmile.gif

404 Page not Found

ITT (talán most mukszik … elírtam bele került egy “á” betű ) bocsi

Senkinek semmi tippje sincs, hogy a fentebb leírtakat, hogyan lehetne megoldani ? frown.gif





Gondolom közületek is sokan használják a contact form 7-et … ez a kis probléma csak engem zavar ?

Ez a gmailos kérdés engem is foglalkoztat nekem is kimegy a megrendelőnek is a megrendelés szövege de feladóként nekem is ént ír ki kilehet ezt valahogy küszöbölni?