Contact Form 7 nem küld emailt.

Sziasztok

Hogy kell beállítani a contact form email részét? A domain vásárlásnál nem fizettem elő a domain email funkcióra.

Az lenne a cél, hogy a WP egy ilyen email címre küldje a kitöltött űrlapot: oldalamneve.hu@gmail.com

De nyilván a support@oldalamneve.hu cím lenne a legjobb, de ha jól értelmezem akkor azt nem tudom megcsinálni, csak ha fizetek.

Mit gondoltok? Hogy csináljam meg a beállítást?

Szia! A tárhelyszolgáltatód tudja korlátozni az email kiküldést. A legtöbb tárhelyszolgáltató egyébként ezt lazán engedi. Nem is értem! :slight_smile: Nem jár egyáltalán a tárhelyhez levelezés? Az email címedet se tudod használni? Nagyon fura lenne!

Szerintem nem jár. A legalapabb .hu domaint vettem a forpsi-tól 1600+áfa -ért.

Van rá valami mód, hogy emailt fogadjak így a weblapomról?

A tárhely teljesen saját, egy hálózati adattárolóra van felhegesztve. Az is lehet probléma?

Jahogy! Ennek nincs sok köze a domainhez. Persze, rosszul van beállítva (gondolom) a saját szervered. Használhatod a gmail-t is.

Például ezzel:

Beállítod és már megy is.

értem. köszönöm, kipróbálom.

Esetleg abban tudnál segíteni, hogy mégis inkább a support@oldalamneve.hu-s emailcímem legyen? Mit kell ahhoz beállítani? Mi hiányozhat?

Milyen szerverprogram fut nálad? Milyen OP rendszer?

elvileg egy rendes linux rendszer fut, 2.6.31.8-as kernellel és uClibc fordítóval

Zyxel NAS326-ra FFp segítségével került fel az Apache, a PHP és vele együtt a MariaDB.

Jól hangzik :slight_smile: Sajnos annyira nem vagyok otthon a NAS-ok konfigurálásában. Néztem a dokumentációját is az eszközödnek, de nem derült ki belőle semmi érdemleges. Nem tudom, hogy van-e valami konzolmódja, ahol lehet konfigolni, vagy csak a webes admin.

@djzone szerinted? :slight_smile:

I know her story for a long time.

 

 

sbobet