Contact form 7 hiba

Köszi Kalinka. Szerintem itt valami komplikáltabb hiba lehet, mert akartam feltelepíteni w3 cache plugint, és attól is összeomlott az oldal… Olyan, mintha semmit nem engedne telepíteni/frissíteni a wp.

<p>Contact Form 7-ben a dátum mezővel meggyűlt a bajom. Feltelepítettem a Contact Form 7 Datepicker modult, sikerült használatba venni, minden bővítmény és maga a Wordpress is a<br />
legfrissebb verziójú.</p>
<p>Amennyiben a honlap nyelvezetét átállítom angolra, a dátumot a kiválasztó így adja vissza: 2017/12/18 és ezt a submit után elfogadja, kimegy smtp-vel az email. Adatbázis bekötést nem használok, nem tároljuk az ürlapot, csupán a form tartalma kimegy gmail smtp-vel.</p>
<p>Viszont ha ezt a magyar lokalizációban, ami a honlap alapértelmezése használom, a dátumot minden esetben 2017.12.18-ként adja vissza, és a submitre kattintva visszadobja, hogy hibás dátum mező. Ameddig nem javítom kézzel a kiválasztott dátumot: 12.18.17-re, addig nem fogadja<br />
el. Két napig kísérleteztem, de semmi sem hozott eredményt, így egyenlőre kényszerűen text-ként definiáltam.<br />
Kötelező mező, a formátum megadását próbáltam fordítva is, nincs a kimenetre hatással, bármit írok bele, mindig YYYY.MM.DD. jön ki belőle a kiválasztást követően: <label> Datum 2018-11-09 11:56:51 </label></p>
<p><br />
A WP Beállítások >> Nyelv kezelő >> Nyelvek , magyar , szerkeszt >><br />
Dátum formátum tartalma: %Y %B %e, %A<br />
Átírtam ezt az értéket az angolban lévőre: %A %B %e%q, %Y<br />
… de ez sem változtatta meg a kimenetet. Úgyanúgy a visszadott érték<br />
YYYY.MM.DD. és ugyanúgy az ellenőrzésnél ezt MM.DD.YY várja.</p>
<p>Az űrlap küldésnél megfelelő visszaadott érték és a dátum mezőbe beírt érték<br />
vizsgálatának mellőzése is megoldás lenne.</p>
<p>Minden segítséget köszönök!</p>