comments title

Honlapomon szeretném megváltoztani, és más szöveggel hozzászólásra bírni olvasóimat. Hol tudom törölni a régi szöveget, ill. hogy tudom megváltoztatni a hozzászólás title tagját? A forrás szerint így néz ki:

Quote:

MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT! <a rel="nofollow" id="cancel-comment-reply-link"

wp-content/language/hu_HU.po fájlt megnyitod a poEdit szerkesztővel, megkeresed amit át szeretnél írni, mentés után a létrejövő hu_HU.mo fájllal felülírod a régit.

Vaaaagy a wp-content/themes/megjelenesed/comments.php és ott megnézed hol van h3 elem.

Köszönöm! De nekem kicsit lebutítva, szájbarágósabban kellene elmagyarázni.

Tehát:

(tárhelyeden)/wp-content/themes/megjelensneveamithasznalsz/comments.php -t nyisd meg, keress benne:

ilyet. Utána lesz amit keresel. Próbálgatni kell!

Ezt már megnéztem többször is, de csak a következőt találtam:

Code:

<?php

printf( _n( 'One Response to %2$s', '%1$s Responses to %2$s', get_comments_number(), WEAVER_TRANS ),

number_format_i18n( get_comments_number() ), '' . get_the_title() . '' );

?>

Ezenkívül pedig átnéztem az összes kódot, de egyikben sem olvastam a "MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT" szöveget.

Próbálkoztam már a weaver admin alatt megnézni a különböző beállításokat, de ott sem jutottam semmire. Ezért vagyok teljesen tanácstalan. Mindenképp meg akarom változtatni a title beírást, de amíg nem találom meg hol van, nem tudom.

Talán, akkor kanyarodj vissza a második sorszámon adott megoldási lehetőséghez. Talán egyszerűbb…

A

és

elemek közötti részt írd át,

amitszeretnél

-ra.

Syska!

Az első sablonfrissítésnél elszáll, mint a győzelmi zászló.

A szövegre meg ráismerek: én fordítottam, a Twenty sablon fordítását használja a Weaver.

Ellenben gyors, nem kell hozzá poedit. :smiley:

A második sorszámon lévő lehetőséget szivesen alkalmaznám, de nem értek belőle sajnos semmit.

Syska szerint a következőt csináltam, de semmi változás:

Code:

<?php

printf( _n( 'One Response to %2$s', '%1$s Responses to %2$s', get_comments_number(), WEAVER_TRANS ),

number_format_i18n( get_comments_number() ), '' . get_the_title() . '' );

?>

<h3 Ha van tapasztalatod, vagy véleményed a témában szólj hozzá bátran:

Ezt is megpróbáltam, sikertelenül:

Code:

Ha van tapasztalatod, vagy véleményed a témában szólj hozzá: <a rel="nofollow" id="cancel-comment-reply-link"

Oldalam a homeopatiaoldal.hu ha ez segít, hogy segítséget kaphassak.

'syska' wrote on '2011-11-24:

Ellenben gyors, nem kell hozzá poedit. :D

Ja. Látom. Csak szenvedjetek tovább! :)

A műveletem egyszerűbb, a megértése kb. ugyan olyan bonyolult. :stuck_out_tongue: