Classipress - címkék

Üdv!





A Classipress 3.0.5.1-es verziójára most frissítettem. Ahogy észrevettem, az új verzióban külön kezelik a sima és hirdetéses címkéket. A sima címke domain.hu/tag/cimkeeee címen van, míg a hirdetéses a domain.hu/ad_tag/hirdetescimke címen van.





Próbáltam kitenni a tag cloud-ot az oldal aljára, de nem tudtam megoldani, hogy működjön. Megjelennek a címkék, de sajnos a post-okhoz valók, nem a hirdetésekhez valók!











Miként tudnám szerintetek rábeszélni, hogy az 'ad_'-os címkéket tegye ki?

Senkinél semmi ötlet? :frowning:

Sikerült próbálgatások és kis utánajárás után kiderítenem a megoldást. Ide leírtam, ha valaki érdekelné: sYska Blog / Classipress

Köszi, nekem hasznos volt. Én most azon agyalok, hogyan lehetne megoldani a hirdetések előre hozását (lista elejére),pl. heti egy alkalommal a hirdetőknek.


'takashi' wrote on '2011-02-03:




Köszi, nekem hasznos volt. Én most azon agyalok, hogyan lehetne megoldani a hirdetések előre hozását (lista elejére),pl. heti egy alkalommal a hirdetőknek.





Próbáld meg a ragadós-sticky részt beállítani a hirdetésnek.

Akkor a kiemelt ‘slider’-be kerül a hirdetés, de én csak a lista elejére szeretném hozni. Átnézem a hivatalos fórumot, hátha írtak már róla valamit. smile.gif