Címkéknél a szerző és a dátum eltüntetése

Helló!











Hol vagy, hogy lehet a címkéknél azt megszüntetni, hogy ne írja ki a szerzőt meg a dátumot?





Köszönöm a segítséget!

archive.php-ból kiszeded a megfelelő résznél, ha nem tévedek.

Próbálgatom de csak nem tűnik el, pontosabban mit is kell, hanyadik sorban?





A php print-nél?





Már ha mindent kitörlök se tűnik el a szerző és dátum.

Szia!











Egy címkére kattintva bejövő, az adott címkéhez tartozó “post”-okat listázó “al” oldalakra gondolsz?











Temp. felépítés:















tag-{slug}.php - If the tag’s slug were sometag, WordPress would look for tag-sometag.php



tag-{id}.php - If the tag’s ID were 6, WordPress would look for tag-6.php



tag.php



archive.php



index.php











Fentről lefelé halad a hierarchia. Ha valami nincs, fentről haladva, akkor mindig az alatta lévő fájl lép működésbe. Ha semmi sincs, akkor az index.php.







Forrás: http://codex.wordpress.org/Template_Hierarchy (Tag display)







Ezek alapján, ha van a sablonodban tag.php (vagy külön slug is tartozik hozzá, akkor feljebb a listán, ott van), akkor az jeleníti meg, ha nincs, csak akkor az archive.php stb.







Nézd meg a tag.php -t, van e a LOOP on belül the_time és the_author függvény. (Vagy ezek get el kezdődő megfelelői, de szerintem nem ezt használták, mert ha csak simán ki akarják “printelni”, akkor a the_ vel kezdődőek a használatosak.)







Vagy nem? Én így értelmezem.





tag-{slug}.php - If the tag’s slug were sometag, WordPress would look for tag-sometag.php





tag-{id}.php - If the tag’s ID were 6, WordPress would look for tag-6.php





tag.php





archive.php





index.php

















Fentről lefelé halad a hierarchia. Ha valami nincs, fentről haladva, akkor mindig az alatta lévő fájl lép működésbe. Ha semmi sincs, akkor az index.php.











Forrás: http://codex.wordpress.org/Template_Hierarchy (Tag display)











Ezek alapján, ha van a sablonodban tag.php (vagy külön slug is tartozik hozzá, akkor feljebb a listán, ott van), akkor az jeleníti meg, ha nincs, csak akkor az archive.php stb.











Nézd meg a tag.php -t, van e a LOOP on belül the_time és the_author függvény. (Vagy ezek get el kezdődő megfelelői, de szerintem nem ezt használták, mert ha csak simán ki akarják “printelni”, akkor a the_ vel kezdődőek a használatosak.)











Vagy nem? Én így értelmezem.