CashMan-FX

Ez a wp oldalam már egy ideje megy, de most, hogy erre jártam, gondoltam megpróbálom, hogy milyen véleményeket kapok.











CashMan-Fx

nekem kifejezetten teccik, talan egy picivel tobb white space-t elbirna, mas kivetni valot nem talaltam





lehet meg a rendszer is megteccik (=


'Török wrote on '2010-07-06:




nekem kifejezetten teccik, talan egy picivel tobb white space-t elbirna, mas kivetni valot nem talaltam


lehet meg a rendszer is megteccik (=








Köszi! Ennek örülök! :)

nekem is teszik! olyan szép tiszta “valami”, ahogy először ránéztem. :slight_smile:

Felül a képek nagyon lassan töltődnek be, hogy a csúnya szavakat mellőzzem.:smiley: 60 KB/s sebesség környékén van a netsebességem.

Nem tudom… én mobilnetről megyek FF 4.0-val, és teljesen normális a betöltődés.











Sőt, annyira tetszik, hogy a Könyvelőzóna oldalon beteszem az ajánlóba. :slight_smile:











Helyesbítek: betettem :slight_smile:

És mennyi a telefon esetén a letöltési sebesség? Gondolom nem egy régi telefont használsz. Másrészt a telefonos böngészők alapból kis sebességre vannak optimizálva.





Nálam a számítógépen lassan töltödőtt be. Ezért osztottam meg ezt. Más wordpress alapú blog esetén nem ilyen vészes. Ott nincs ilyen nagy képek.

Nem azt mondtam, hogy telefonon, hanem azt, hogy mobilinterneten nyomulok. :slight_smile:





Mióta van a Firefox 4.0 mobilra? :wink: