bullet

Üdv! Most raktam az oldalamra, egy látogató számláló scriptet: www.scriptbazis.szunyi.com





Ezen az oldalon van jobb oldalt a Script Bazis feliratú panelnél. Azt szeretném megoldani, hogy a látogatók száma előtt ott legyen az a kis “bullet” kép ami pl: a Legutóbbi bejegyzéseknél is ott van. Ezt hogytudnám megoldani?











szerk: és még ezen kívül azt, hogy a stílusa is olyan legyen mint az előbb említett Legutóbbi bejegyzések panelen. Tehát ugyanúgy legyen a sorok közötti távolság ennél:





Kezdőlapnak!





Kedvencekhez!





1 online látogató





21 látogató











mint a legutóbbi bejegyzéseknél. bocs a tudatlanságomért :slight_smile:











egyébként valami hibát ír a fórum:











Notice: Undefined index: g_edit_subjects_interval in /home/hoppare/public_html/oldalak/forum.word-press.hu/edit.php on line 86











Notice: Undefined index: g_edit_subjects_interval in /home/hoppare/public_html/oldalak/forum.word-press.hu/edit.php on line 86

az oldaladat jelenleg telepiteni kene…





amugy meg tessek megtanulni azt a franya xhtml-t es css-t…











http://w3schools.com/

ez naggyon duuurva…

uhh bocs. hülye vagyok rossz linket adtam xD











nem szunyi.com-os hanem www.scriptbazis.comuf.com

tovabbra is tartom tovabbi velemenyem





amugy meg vagy tedd listaba a text widget tartalmat, vagy a meglevo elemeket hatarozd meg ugy css-ben mint ahogy a lista elemek vannak





ennel lehetnek konkretabb is, de nincs idom ra es ugy nem is tanulnad meg…

de a link amit adtál az angol nyelven van… na mind1 azért köszi :slight_smile:

Annyi csak megy, hogy a mintafájlokra rákattintasz, és látod az eredményét, majd a megoldást (a kódot) kopizod, átírod magadnak?











Aztán majd ragad rád folyamatosan, ha gyakorlod. :slight_smile:











Teljesen ingyen nem adják a tudást sem, bele kell feccölni időt, és energiát. :wink: