Buddypress - Graphene sablon

Sziasztok!











Valaki tudja, hogyan kell a Graphene sablonban jól megjeleníteni a Buddypresst?





Találtam leírásokat, de azok alapján nem tudtam megcsinálni. :frowning:

Hello!





Ezzel a Theme-vel lenne kis problémám(Graphene). Admin belépés után az oldal beállításoknál, miután beállítottam, kattintok a “Mentés”-re és ezt hozza ki:









Quote:

Notice: Undefined index: homepage_panes_count in /home/xy/domains/xy.eu/public_html/wp-content/themes/graphene/admin/validator.php on line 367





Notice: Undefined index: show_post_type in /home/xy/domains/xy.eu/public_html/wp-content/themes/graphene/admin/validator.php on line 90





Notice: Undefined index: show_post_type in /home/xy/domains/xy.eu/public_html/wp-content/themes/graphene/admin/validator.php on line 97





Notice: Undefined index: social_media_new in /home/xy/domains/xy.eu/public_html/wp-content/themes/graphene/admin/validator.php on line 345





Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xy/domains/xy.eu/public_html/wp-content/themes/graphene/admin/validator.php:367) in /home/xy/domains/xy.eu/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 934











Hibák okára nem tudtam sehogy rájönni. Segítségeket előre is köszönöm!

Rákerestél már a wp cannot modify header kifejezésre?

[off]





@'Hibák okára nem tudtam sehogy rájönni.':





sajnos engem sem szokott megszállni az ihlet, hogy hmm vajh mitől javulhat meg… Győző biztosan azért tud mindent mert ő 'WordPress-tisztelő' :slight_smile: én nem tisztelem eléggé a WP-t…





Viccen kívül: a hibaüzenet vonatkozó részét kiemelni és keresőbe beírni egy általános megoldási javaslat 0. állomása…





[/off]

Asszem megvan a probléma oka! Köszi a segítséget! :slight_smile:

örülök ha sikerült megtalálni :slight_smile:

Megosztanád a nagyérdeművel is? Csak azért, hogy más is tanuljon a dologból, és segítsünk neki.

Engem is érdekelne, mi a megoldás, hogyan kell megcsinálni, hogy lesz jó a BP a sablonban

Természetesen megosztom. Frissitettem elöször 3.3-as verzióra, akkor még mindig rossz volt. Utánna ez a Blog kiirás(http://www.wordpress2you.com/2010/12/hogyan-javitsuk-a-wordpress-cannot-modify-header-hibat/)szerint jártam el, pontról pontra. Ezután semmi gond már vele! :slight_smile: Amugy Google-ba ezt beirni >>> “[font=helvetica, arial, sans-serif:2c2an35i]wp cannot modify header” és az első találat a link :)[/font:2c2an35i]





[font=helvetica, arial, sans-serif:2c2an35i]Köszönöm még egyszer![/font:2c2an35i]

És hogy ne legyen elcsúszás a BP felületeknél azt hogyan oldottad meg?





Mert nálam a widget dobozok nem maradnak a helyén.

Nálam minden a helyén van. Szerintem nem ennél a beállításoknál lehet a hiba, mivel nálam egyből jó lett minden. Kipróbáltam és semmi hiba.

Az itt látható probléma van nálam is. Itt találtam erről írást, de nem tudtam megcsinálni. http://buddypress.org/community/groups/installing-buddypress/forum/topic/where-are-my-sub-menus/






Mit kell csinálni, valaki le tudja egyszerűen írni?

Az előbbi bejegyzésben írtakra mi lehet a megoldás, még mindig nem talátam rá, nem tudtam megcsinálni, hogy a Graphene sablonban jó legyen a BP. :frowning:

Nem tudja senki az elcsúszásra a megoldást?